Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Peter de Wint på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Peter de Wint
Folk åpner Landscape With Chestnut Tree oftere enn noe annet verk av Peter de Wint: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 4% av alt som er vist. Black Gang Chine, Isle Of Wight og John Keats fullfører podiet. Peter de Wint fikk totalt 7000 besøk, med 700 på kunstnersiden og 6300 på tvers av verkene. Trenden er svakt nedadgående: 89% færre besøk i Oct 2026 enn i Sep 2026. Jul 2026 var toppen, med 5600 besøk. Besøk fordelt på enheter (96%) og telefoner (4%). Én smak skiller seg ut: Jordnær (Fargepalett) står for 43% av de besøkte, mens den kun utgjør 26% av katalogen.
Topp 10: verkene som Peter de Wint sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Peter de Wint som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Landscape With Chestnut Tree
300 visninger · 4.1%
-
2
Black Gang Chine, Isle Of Wight
300 visninger · 4.1%
-
3
John Keats
300 visninger · 4.1%
-
4
Newport Arch, Lincoln
300 visninger · 4.1%
-
5
Portrait Of The Artist's Mother
200 visninger · 2.7%
-
6
Farmhand Looking Out Over A Field With Trees
200 visninger · 2.7%
-
7
The Old Bridge
200 visninger · 2.7%
-
8
Lincoln From The South
200 visninger · 2.7%
-
9
Bamburgh Castle
200 visninger · 2.7%
-
10
A Woman Sorting Washing
200 visninger · 2.7%
Hvor populær er Peter de Wint-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 4900 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 900 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Peter de Wint totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Peter de Wint?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 21.9% |
| Myk skygge | 12.0% | 16.4% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 32.9% |
| Lyssterk balanse | 40.0% | 21.9% |
| Lyssterk | 10.0% | 6.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 32.0% | 20.5% |
| Subtile farger | 32.0% | 38.4% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 37.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 4.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 66.0% | 51.7% |
| Jordnær | 25.5% | 43.3% |
| Mørke toner | 4.3% | 3.3% |
| Monokrom | 4.3% | 1.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 26.0% | 26.0% |
| Balansert | 58.0% | 60.3% |
| Klar og intens | 16.0% | 13.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.0% | 17.8% |
| Mild | 26.0% | 15.1% |
| Balansert | 16.0% | 12.3% |
| Sterk kontrast | 24.0% | 20.5% |
| Uttalelse | 22.0% | 34.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 6.9% |
| Mykt sammensatt palett | 6.0% | 5.5% |
| Balansert harmoni | 2.0% | 4.1% |
| Sterk fargeharmoni | 12.0% | 23.3% |
| Samstemt palett | 74.0% | 60.3% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Peter de Wint seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bamburgh Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| A View Of Lincoln From The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Harvesters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caernarvon Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheltering from the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lynmouth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Woman Sorting Washing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir Peter de Wint sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6700 | 95.7% |
| telefoner | 300 | 4.3% |
På hvilke språk leses Peter de Wint?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Arabic | 100 | 50.0% |
| English | 100 | 50.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Peter de Wint ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 100 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 200 |
| Thu 5 Nov | 100 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 100 |
Peter de Wint: raske svar
Hva er det mest viste verket av Peter de Wint?
- Det er Landscape With Chestnut Tree: 300 besøk, 4% av visningene til Peter de Wint. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Peter de Wint?
- 7000 de siste tolv månedene, hvorav 700 på kunstnersiden og 6300 på de enkelte verkene.
Ser folk på Peter de Wint på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (96%) og telefoner (4%); enheter leder med 96%.
Er det en type verk av Peter de Wint som folk foretrekker?
- Ja, Jordnær (Fargepalett): 43% av besøkene for 26% av katalogen.