Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Pere Serra på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Pere Serra: tallene i noen få linjer
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 22% av alle visningene til Pere Serra. Deretter kommer Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra og Mare De Déu De Sigena. Samlet utgjør kunstnersiden (400 visninger) og verkene (900 visninger) 1300 visninger. Beste måned: Jul 2026 (1300 besøk). Besøkene favoriserer Balansert (Kontrast), med 22% av besøkene mot 8% av katalogen.
Pere Serra: 8 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 visninger · 22.2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 visninger · 11.1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 visninger · 11.1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 visninger · 11.1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 visninger · 11.1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 visninger · 11.1%
-
7
Virgem
100 visninger · 11.1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 visninger · 11.1%
Når besøker folk Pere Serra-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Pere Serra vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Pere Serra, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.3% | 11.1% |
| Myk skygge | 58.3% | 55.6% |
| Mild lysstyrke | 33.3% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 8.3% | 11.1% |
| Subtile farger | 0.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 16.7% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 75.0% | 77.8% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 83.3% | 77.8% |
| Jordnær | 8.3% | 11.1% |
| Nøytrale toner | 8.3% | 11.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 8.3% | 11.1% |
| Balansert | 41.7% | 44.4% |
| Klar og intens | 50.0% | 44.4% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 8.3% | 11.1% |
| Balansert | 8.3% | 22.2% |
| Sterk kontrast | 50.0% | 33.3% |
| Uttalelse | 33.3% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 16.7% | 22.2% |
| Sterk fargeharmoni | 66.7% | 55.6% |
| Samstemt palett | 16.7% | 22.2% |
Hva er de mest populære verkene til Pere Serra, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Pere Serra?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Pere Serra, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Pere Serra
Hvilke verk av Pere Serra blir det åpnet flest av?
- Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells først, med 200 visninger eller 22% av visningene. 8 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Pere Serra på ArtsDot.com?
- 1300 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden og 900 til verkene.
Hvilke verk av Pere Serra treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Balansert (Kontrast) står for 22% av besøkene, selv om de utgjør 8% av katalogen.