Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paula Rego på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Paula Rego
Folk åpner The Dance oftere enn noe annet verk av Paula Rego: 1000 visninger i løpet av tolv måneder, eller 29% av alt som er vist. The Familly og Untitled (388) fullfører podiet. Paula Rego fikk totalt 2600 besøk, med 800 på kunstnersiden og 1800 på tvers av verkene. Trenden er svakt nedadgående: 88% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Aug 2026 var toppen, med 1700 besøk. Én smak skiller seg ut: Dempet (Fargemetning) står for 60% av de besøkte, mens den kun utgjør 14% av katalogen.
Topp 10: verkene som Paula Rego sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Paula Rego som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The Dance, 1988
1000 visninger · 28.6%
-
2
The Familly
1000 visninger · 28.6%
-
3
Untitled (388)
400 visninger · 11.4%
-
4
Self-portrait in red, 1962
300 visninger · 8.6%
-
5
Untitled (532)
200 visninger · 5.7%
-
6
Sleeping, 1986
100 visninger · 2.9%
-
7
The Princess and the Pea, 1978
100 visninger · 2.9%
-
8
Nanny, Small Bears and Bogeyman, 1982
100 visninger · 2.9%
-
9
Untitled (755)
100 visninger · 2.9%
-
10
Untitled (221)
100 visninger · 2.9%
Hvor populær er Paula Rego-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 400 | 1300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Paula Rego totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Paula Rego?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 10.2% | 0.0% |
| Myk skygge | 40.8% | 68.6% |
| Mild lysstyrke | 30.6% | 20.0% |
| Lyssterk balanse | 12.2% | 5.7% |
| Lyssterk | 6.1% | 5.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.3% | 60.0% |
| Subtile farger | 49.0% | 5.7% |
| Balansert mykhet | 30.6% | 20.0% |
| Tydelig fargepreg | 6.1% | 14.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 51.6% | 10.0% |
| Nøytrale toner | 38.7% | 40.0% |
| Mørke toner | 9.7% | 50.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.3% | 60.0% |
| Balansert | 79.6% | 31.4% |
| Klar og intens | 4.1% | 8.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 6.1% | 11.4% |
| Balansert | 8.2% | 31.4% |
| Sterk kontrast | 20.4% | 28.6% |
| Uttalelse | 65.3% | 28.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 28.6% | 42.9% |
| Mykt sammensatt palett | 26.5% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 12.2% | 14.3% |
| Sterk fargeharmoni | 32.6% | 42.9% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Paula Rego seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sleeping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait in red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (388) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (223) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (236) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Untitled (342) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for 'Crivelli's Garde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (659) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Paula Rego?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 900 | 52.9% |
| Italian | 500 | 29.4% |
| English | 200 | 11.8% |
| Spanish | 100 | 5.9% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Paula Rego ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 400 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 400 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 900 |
| Mon 12 Oct | 400 |
| Tue 13 Oct | 300 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 800 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 600 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 400 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 1000 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 700 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 500 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 1100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 800 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 600 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
Paula Rego: raske svar
Hva er det mest viste verket av Paula Rego?
- Det er The Dance: 1000 besøk, 29% av visningene til Paula Rego. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Paula Rego?
- 2600 de siste tolv månedene, hvorav 800 på kunstnersiden og 1800 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Paula Rego som folk foretrekker?
- Ja, Dempet (Fargemetning): 60% av besøkene for 14% av katalogen.