Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Paul Jenkins på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Paul Jenkins: tallene i noen få linjer
Phenomena Off from Shore er stjernen: 300 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 11% av alle visningene til Paul Jenkins. Deretter kommer Continental divide og Untitled (246). Samlet utgjør kunstnersiden (300 visninger) og verkene (2100 visninger) 2400 visninger. Beste måned: Jul 2026 (2000 besøk). Besøkene favoriserer Lyssterk (Lysstyrke), med 22% av besøkene mot 6% av katalogen.
Paul Jenkins: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Paul Jenkins.
-
1
Phenomena Off from Shore, 1965
300 visninger · 11.1%
-
2
Continental divide
300 visninger · 11.1%
-
3
Untitled (246)
200 visninger · 7.4%
-
4
Phenomena Tibetan Banner, 1973
100 visninger · 3.7%
-
5
Phenomena Phoenix Equinox, 2006
100 visninger · 3.7%
-
6
Untitled (492)
100 visninger · 3.7%
-
7
Phenomena Solstice Encounter, 2003
100 visninger · 3.7%
-
8
Phenomena Tibetan Flange, 1973
100 visninger · 3.7%
-
9
Mandragora
100 visninger · 3.7%
-
10
Maltese Hunter, 1958
100 visninger · 3.7%
Når besøker folk Paul Jenkins-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 300 | 1700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Paul Jenkins vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Paul Jenkins, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 14.0% | 14.8% |
| Mild lysstyrke | 34.0% | 25.9% |
| Lyssterk balanse | 44.0% | 37.0% |
| Lyssterk | 6.0% | 22.2% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 22.0% | 33.3% |
| Subtile farger | 22.0% | 7.4% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 18.5% |
| Tydelig fargepreg | 32.0% | 40.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 48.7% | 43.5% |
| Mørke toner | 23.1% | 21.7% |
| Jordnær | 20.5% | 4.3% |
| Pastellfarger | 2.6% | 17.4% |
| Metalliske toner | 2.6% | 13.0% |
| Naturtoner | 2.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.0% | 29.6% |
| Balansert | 52.0% | 33.3% |
| Klar og intens | 30.0% | 37.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 2.0% | 0.0% |
| Balansert | 4.0% | 3.7% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 3.7% |
| Uttalelse | 84.0% | 92.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 56.0% | 51.8% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 14.8% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 18.5% |
| Sterk fargeharmoni | 18.0% | 11.1% |
| Samstemt palett | 6.0% | 3.7% |
Hva er de mest populære verkene til Paul Jenkins, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phenomena Sun over the Hour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (492) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Phenomena Phoenix Equinox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amadeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Continental Divide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Voyager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Tibetan Clay Offe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Solstice Encounter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dakota Ridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willow Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Paul Jenkins?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Paul Jenkins, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 100 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Paul Jenkins
Hvilke verk av Paul Jenkins blir det åpnet flest av?
- Phenomena Off from Shore først, med 300 visninger eller 11% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Paul Jenkins på ArtsDot.com?
- 2400 besøk de siste tolv månedene: 300 til kunstnersiden og 2100 til verkene.
Hvilke verk av Paul Jenkins treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Lyssterk (Lysstyrke) står for 22% av besøkene, selv om de utgjør 6% av katalogen.