Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Niki de Saint Phalle på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Niki de Saint Phalle i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Nana det mest viste verket av Niki de Saint Phalle på ArtsDot.com: 1500 visninger, noe som utgjør 27% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Volleyball og Tarot card game\n\nTarot cards with box. Totalt ble det 6700 besøk til Niki de Saint Phalle: 2200 til kunstnerens side og 4500 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 21% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 4000 besøk. Folk surfer på enheter (57%), telefoner (42%) og nettbrett (1%). Besøkende har en preferanse for Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 36% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 8% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Niki de Saint Phalle
Dette er de 10 verkene av Niki de Saint Phalle som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Nana
1500 visninger · 26.8%
-
2
Volleyball
500 visninger · 8.9%
-
3
Tarot card game\n\nTarot cards with box, 2002
400 visninger · 7.1%
-
4
Self portrait
300 visninger · 5.4%
-
5
Unknown
300 visninger · 5.4%
-
6
Autel Noir et Blanc
300 visninger · 5.4%
-
7
Les trois graces
200 visninger · 3.6%
-
8
Untitled
200 visninger · 3.6%
-
9
Nana vase
200 visninger · 3.6%
-
10
L'ange vase
200 visninger · 3.6%
Hvor mange besøker Niki de Saint Phalle-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 3100 |
| Aug 2026 | 400 | 1000 |
| Sep 2026 | 800 | 300 |
Hvor ofte blir verkene til Niki de Saint Phalle vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Niki de Saint Phalle?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.8% | 8.9% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 11.1% | 7.1% |
| Lyssterk balanse | 27.8% | 16.1% |
| Lyssterk | 58.3% | 67.9% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 41.7% | 60.7% |
| Subtile farger | 36.1% | 17.9% |
| Balansert mykhet | 16.7% | 7.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 5.6% | 14.3% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 64.7% | 43.6% |
| Pastellfarger | 29.4% | 41.8% |
| Mørke toner | 5.9% | 14.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 27.8% | 25.0% |
| Balansert | 61.1% | 55.4% |
| Klar og intens | 11.1% | 19.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.6% | 16.1% |
| Mild | 8.3% | 3.6% |
| Balansert | 5.6% | 30.4% |
| Sterk kontrast | 11.1% | 12.5% |
| Uttalelse | 69.4% | 37.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 55.6% | 44.6% |
| Mykt sammensatt palett | 25.0% | 12.5% |
| Balansert harmoni | 2.8% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 8.3% | 35.7% |
| Samstemt palett | 8.3% | 7.1% |
Hvilke verk av Niki de Saint Phalle blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tarot card game\n\nTarot ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 |
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Volleyball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 |
| Unknown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Firebird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The three graces (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pirodáctilo sobre New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Les trois graces | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos Niki de Saint Phalle?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3800 | 56.7% |
| telefoner | 2800 | 41.8% |
| nettbrett | 100 | 1.5% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Niki de Saint Phalle?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 2400 | 82.8% |
| German | 200 | 6.9% |
| Hungarian | 200 | 6.9% |
| Spanish | 100 | 3.4% |
Hvor mange besøk får Niki de Saint Phalle hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 300 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 200 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 200 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 300 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 300 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 400 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 200 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 200 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
Spørsmål om Niki de Saint Phalle på ArtsDot.com
Hvilke verk av Niki de Saint Phalle er mest populære?
- Nana er det mest populære verket med 1500 visninger (27% av alle visninger av Niki de Saint Phalle). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Niki de Saint Phalle på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Niki de Saint Phalle fått 6700 besøk: 2200 på kunstnerprofilen og 4500 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til Niki de Saint Phalle når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (57%), telefoner (42%) og nettbrett (1%): 57% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Niki de Saint Phalle?
- De foretrekker Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 36% av besøkene, mot 8% av kunstnerens katalog.