Nicolas Lancret Publikum og popularitet på ArtsDot.com

1689 – 1743

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Nicolas Lancret på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Nicolas Lancret: tallene i noen få linjer

Spring er stjernen: 1100 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 10% av alle visningene til Nicolas Lancret. Deretter kommer Lady and Gentleman with two Girls and a Servant og L'Innocence. Samlet utgjør kunstnersiden (1700 visninger) og verkene (10900 visninger) 12600 visninger. Interessen øker, med 57% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (8600 besøk). Per enhet: enheter (82%), telefoner (14%) og nettbrett (4%). Besøkene favoriserer Jordnær (Fargepalett), med 89% av besøkene mot 59% av katalogen.

Nicolas Lancret: 10 verk som folk ser først på

Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Nicolas Lancret.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1100 visninger · 9.7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 visninger · 7.1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 visninger · 4.4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 visninger · 3.5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 visninger · 3.5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 visninger · 3.5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 visninger · 3.5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 visninger · 2.7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 visninger · 2.7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 visninger · 2.7%

Når besøker folk Nicolas Lancret-siden?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Datatabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007900
Aug 20262001200
Sep 20266001600

Når blir verkene til Nicolas Lancret vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hva er de mest populære verkene til Nicolas Lancret, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Datatabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring000000000110000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Hvilke enheter bruker Nicolas Lancret-publikummet?

Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.

Datatabell
EnhetBesøkningerDel
enheter1030081.7%
telefoner180014.3%
nettbrett5004.0%

Hvilke språk snakker publikummet til Nicolas Lancret?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Datatabell
SpråkBesøkningerDel
Chinese70077.8%
English20022.2%

Hvor mange daglige besøk har Nicolas Lancret, og de neste tre ukene?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Datatabell
DagBesøkninger
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep100
Tue 29 Sep200
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct100
Fri 2 Oct300
Sat 3 Oct100
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct100
Tue 6 Oct100
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct100
Fri 9 Oct100
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct200
Mon 12 Oct100
Tue 13 Oct300
Wed 14 Oct500
Thu 15 Oct400
Fri 16 Oct100
Sat 17 Oct (prognose)100
Sun 18 Oct (prognose)100
Mon 19 Oct (prognose)200
Tue 20 Oct (prognose)400
Wed 21 Oct (prognose)400
Thu 22 Oct (prognose)400
Fri 23 Oct (prognose)400
Sat 24 Oct (prognose)100
Sun 25 Oct (prognose)200
Mon 26 Oct (prognose)200
Tue 27 Oct (prognose)500
Wed 28 Oct (prognose)400
Thu 29 Oct (prognose)500
Fri 30 Oct (prognose)400
Sat 31 Oct (prognose)100
Sun 1 Nov (prognose)200
Mon 2 Nov (prognose)300
Tue 3 Nov (prognose)600
Wed 4 Nov (prognose)500
Thu 5 Nov (prognose)600
Fri 6 Nov (prognose)500

Hva folk spør om angående Nicolas Lancret

Hvilke verk av Nicolas Lancret blir det åpnet flest av?

Spring først, med 1100 visninger eller 10% av visningene. 10 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til Nicolas Lancret på ArtsDot.com?

12600 besøk de siste tolv månedene: 1700 til kunstnersiden og 10900 til verkene.

Hvilke enheter bruker publikummet til Nicolas Lancret?

Publikum kommer fra enheter (82%), telefoner (14%) og nettbrett (4%); enheter står for 82% av besøkene.

Hvilke verk av Nicolas Lancret treffer smaken til de besøkende best?

Verker tagget med Jordnær (Fargepalett) står for 89% av besøkene, selv om de utgjør 59% av katalogen.