Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Michel Marot på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Michel Marot i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Preparing the slope for building 5 det mest viste verket av Michel Marot på ArtsDot.com: 200 visninger, noe som utgjør 14% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Northern part of Cypress Alley, looking to the north og Building 3, great hall looking towards the north. Totalt ble det 1400 besøk til Michel Marot: 400 til kunstnerens side og 1000 til sidene for enkelte verk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1400 besøk. Besøkende har en preferanse for Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni): 50% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 16% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Michel Marot
Dette er de 10 verkene av Michel Marot som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Preparing the slope for building 5, 1968
200 visninger · 14.3%
-
2
Northern part of Cypress Alley, looking to the north, 1972
200 visninger · 14.3%
-
3
Building 3, great hall looking towards the north, 1972
100 visninger · 7.1%
-
4
Terraces of building 3 and building 4, looking to the south – east, 1970
100 visninger · 7.1%
-
5
Level -2 of building 1, looking to the west, 1969
100 visninger · 7.1%
-
6
View of the Bosco from the last floor of the old Villa, 1972
100 visninger · 7.1%
-
7
North part of Cypress Alley, looking to the south, 1972
100 visninger · 7.1%
-
8
A room in the south – west part of building 3, 1970
100 visninger · 7.1%
-
9
The old Villa, last floor, looking towards the east, 1969
100 visninger · 7.1%
-
10
Building 4, a pathway parallel to the central street looking south
100 visninger · 7.1%
Hvor mange besøker Michel Marot-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Michel Marot vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Michel Marot?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 30.0% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 54.0% | 71.4% |
| Lyssterk balanse | 14.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 96.0% | 92.9% |
| Subtile farger | 4.0% | 7.1% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 96.0% | 92.9% |
| Balansert | 4.0% | 7.1% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 2.0% | 0.0% |
| Balansert | 4.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 6.0% | 7.1% |
| Uttalelse | 88.0% | 92.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 28.6% |
| Mykt sammensatt palett | 16.0% | 50.0% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 7.1% |
| Sterk fargeharmoni | 22.0% | 0.0% |
| Samstemt palett | 8.0% | 14.3% |
Hvilke verk av Michel Marot blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Statues of the four seasons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, south side look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| North side of building 3 an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cypress Alley, going up tow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, detail of one o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East garden on the north –… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 5, south – west fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, great hall look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birdseye view of buildings… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, great hall look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Michel Marot?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Michel Marot hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 100 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Michel Marot på ArtsDot.com
Hvilke verk av Michel Marot er mest populære?
- Preparing the slope for building 5 er det mest populære verket med 200 visninger (14% av alle visninger av Michel Marot). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Michel Marot på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Michel Marot fått 1400 besøk: 400 på kunstnerprofilen og 1000 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Michel Marot?
- De foretrekker Mykt sammensatt palett (Fargeharmoni): 50% av besøkene, mot 16% av kunstnerens katalog.