Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Michael Mazur på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Michael Mazur
Folk åpner (The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet oftere enn noe annet verk av Michael Mazur: 200 visninger i løpet av tolv måneder, eller 29% av alt som er vist. Wakeby Night og (The Artist and Model, portfolio) The Model, Her Shadow and Mine fullfører podiet. Michael Mazur fikk totalt 1000 besøk, med 300 på kunstnersiden og 700 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 800 besøk. Én smak skiller seg ut: Myk skygge (Lysstyrke) står for 29% av de besøkte, mens den kun utgjør 10% av katalogen.
Topp 6: verkene som Michael Mazur sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 6 verkene fra Michael Mazur som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
(The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet
200 visninger · 28.6%
-
2
Wakeby Night, 1983
100 visninger · 14.3%
-
3
(The Artist and Model, portfolio) The Model, Her Shadow and Mine, 1968
100 visninger · 14.3%
-
4
(The Artist and Model, portfolio) The Chair, 1968
100 visninger · 14.3%
-
5
Island in Moonlight, 1987
100 visninger · 14.3%
-
6
(The Artist and the Model, portfolio) Confrontation, 1968
100 visninger · 14.3%
Hvor populær er Michael Mazur-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Michael Mazur totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Michael Mazur?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 5.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 10.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 75.0% | 71.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 90.0% | 85.7% |
| Subtile farger | 10.0% | 14.3% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 36.8% | 33.3% |
| Pastellfarger | 31.6% | 16.7% |
| Monokrom | 21.1% | 33.3% |
| Jordnær | 10.5% | 16.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 25.0% | 42.9% |
| Balansert | 75.0% | 57.1% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 25.0% | 28.6% |
| Mild | 20.0% | 14.3% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 10.0% | 14.3% |
| Uttalelse | 45.0% | 42.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 10.0% | 14.3% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 15.0% | 14.3% |
| Samstemt palett | 75.0% | 71.4% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Michael Mazur seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| (The Artist and the Model,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| (The Artist and Model, port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and the Model,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and Model, port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and Model, port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and Model, port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mirror 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist and Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (The Artist and the Model,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Michael Mazur?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Michael Mazur ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Michael Mazur: raske svar
Hva er det mest viste verket av Michael Mazur?
- Det er (The Artist and Model, portfolio) Edition Sheet: 200 besøk, 29% av visningene til Michael Mazur. Listen ovenfor går ned til nummer 6.
Hvor mange besøk får Michael Mazur?
- 1000 de siste tolv månedene, hvorav 300 på kunstnersiden og 700 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Michael Mazur som folk foretrekker?
- Ja, Myk skygge (Lysstyrke): 29% av besøkene for 10% av katalogen.