Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Meindert Hobbema på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Meindert Hobbema
Folk åpner River Landscape with Fishermen oftere enn noe annet verk av Meindert Hobbema: 200 visninger i løpet av tolv måneder, eller 12% av alt som er vist. LA FERME og The road to middelharnis fullfører podiet. Meindert Hobbema fikk totalt 1800 besøk, med 500 på kunstnersiden og 1300 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 1200 besøk. Én smak skiller seg ut: Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni) står for 19% av de besøkte, mens den kun utgjør 13% av katalogen.
Topp 10: verkene som Meindert Hobbema sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Meindert Hobbema som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
River Landscape with Fishermen, 1660
200 visninger · 12.5%
-
2
LA FERME
200 visninger · 12.5%
-
3
The road to middelharnis
200 visninger · 12.5%
-
4
The Water Mill 1
200 visninger · 12.5%
-
5
A Farm in the Sunlight, 1668
100 visninger · 6.2%
-
6
Cottages in a Wood, 1660
100 visninger · 6.2%
-
7
A Road winding past Cottages
100 visninger · 6.2%
-
8
LA FORET DE CHENES
100 visninger · 6.2%
-
9
Meyndert the water mill
100 visninger · 6.2%
-
10
A Watermill
100 visninger · 6.2%
Hvor populær er Meindert Hobbema-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Meindert Hobbema totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Meindert Hobbema?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 7.9% | 12.5% |
| Myk skygge | 44.7% | 37.5% |
| Mild lysstyrke | 39.5% | 37.5% |
| Lyssterk balanse | 7.9% | 12.5% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 50.0% | 43.8% |
| Subtile farger | 47.4% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 2.6% | 6.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 57.9% | 56.2% |
| Balansert | 42.1% | 43.8% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 5.3% | 6.2% |
| Balansert | 2.6% | 6.2% |
| Sterk kontrast | 15.8% | 18.8% |
| Uttalelse | 76.3% | 68.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 13.2% | 18.8% |
| Mykt sammensatt palett | 2.6% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 21.1% | 12.5% |
| Sterk fargeharmoni | 55.3% | 56.2% |
| Samstemt palett | 7.9% | 12.5% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Meindert Hobbema seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA FORET DE CHENES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FERME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| LE MOULIN A EAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meyndert the water mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages in a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Watermill beside a Woody… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farm in the Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Street under Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Meindert Hobbema?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| German | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Meindert Hobbema ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 300 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 400 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 500 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 600 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Meindert Hobbema: raske svar
Hva er det mest viste verket av Meindert Hobbema?
- Det er River Landscape with Fishermen: 200 besøk, 12% av visningene til Meindert Hobbema. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Meindert Hobbema?
- 1800 de siste tolv månedene, hvorav 500 på kunstnersiden og 1300 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Meindert Hobbema som folk foretrekker?
- Ja, Uharmonisk fargepalett (Fargeharmoni): 19% av besøkene for 13% av katalogen.