Maurice Cullen Publikum og popularitet på ArtsDot.com

1866 – 1934

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Maurice Cullen på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Maurice Cullen: tallene i noen få linjer

Log Cutters, Winter, Quebec er stjernen: 400 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 33% av alle visningene til Maurice Cullen. Deretter kommer Ice Harvest og Misty Morning, Fishing Boats at Harbour. Samlet utgjør kunstnersiden (500 visninger) og verkene (1000 visninger) 1500 visninger. Interessen øker, med 33% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (700 besøk). Besøkene favoriserer Monokromatisk (Fargeintensitet), med 83% av besøkene mot 38% av katalogen.

Maurice Cullen: 6 verk som folk ser først på

Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Maurice Cullen.

  1. Log Cutters, Winter, Quebec 1 Log Cutters, Winter, Quebec, 1905 400 visninger · 33.3%
  2. Ice Harvest 2 Ice Harvest, 1914 300 visninger · 25.0%
  3. Misty Morning, Fishing Boats at Harbour 3 Misty Morning, Fishing Boats at Harbour, 1910 200 visninger · 16.7%
  4. Ice Cutters, Longueil 4 Ice Cutters, Longueil, 1923 100 visninger · 8.3%
  5. Fishing Stages, Newfoundland 5 Fishing Stages, Newfoundland, 1911 100 visninger · 8.3%
  6. Lifting Fog, St. John's, Newfoundland 6 Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, 1912 100 visninger · 8.3%

Når besøker folk Maurice Cullen-siden?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Datatabell
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 20261000
Jul 2026400300
Aug 20260300
Sep 20260400

Når blir verkene til Maurice Cullen vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hva er de mest populære verkene til Maurice Cullen, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Datatabell
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
March on the Cache River000000000000
The Mill Stream000000000000
Log Cutters, Winter, Quebec0000000001000200
Logging in Winter, Beaupré000000000000
Misty Afternoon, St. John's…000000000000
Fishing Stages, Newfoundland00000000010000
Ice Breaking, L'Assomption000000000000
The Ice Cutting on the St.…000000000000
Ice Cutters, Longueil00000000010000
Ice Harvest00000000000200

Hvilke språk snakker publikummet til Maurice Cullen?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøk har Maurice Cullen, og de neste tre ukene?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Datatabell
DagBesøkninger
Mon 21 Sep300
Tue 22 Sep0
Wed 23 Sep0
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct100
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct (prognose)0
Tue 13 Oct (prognose)0
Wed 14 Oct (prognose)0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0

Hva folk spør om angående Maurice Cullen

Hvilke verk av Maurice Cullen blir det åpnet flest av?

Log Cutters, Winter, Quebec først, med 400 visninger eller 33% av visningene. 6 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til Maurice Cullen på ArtsDot.com?

1500 besøk de siste tolv månedene: 500 til kunstnersiden og 1000 til verkene.

Hvilke verk av Maurice Cullen treffer smaken til de besøkende best?

Verker tagget med Monokromatisk (Fargeintensitet) står for 83% av besøkene, selv om de utgjør 38% av katalogen.