Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Mester Francke på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Mester Francke: tallene i noen få linjer
The Martyrdom of Saint Thomas of Canterbury er stjernen: 500 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 31% av alle visningene til Mester Francke. Deretter kommer Resurrection of Christ og Barbara Altar, inside the wing. Samlet utgjør kunstnersiden (600 visninger) og verkene (1000 visninger) 1600 visninger. Interessen øker, med 500% flere besøk mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Jul 2026 (700 besøk). Besøkene favoriserer Uttalelse (Kontrast), med 75% av besøkene mot 37% av katalogen.
Mester Francke: 8 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Mester Francke.
-
1
The Martyrdom of Saint Thomas of Canterbury, 1426
500 visninger · 31.2%
-
2
Resurrection of Christ, 1430
400 visninger · 25.0%
-
3
Barbara Altar, inside the wing
200 visninger · 12.5%
-
4
Vir Dolorum (Man of Sorrows), 1420
100 visninger · 6.2%
-
5
Barbara altar
100 visninger · 6.2%
-
6
The Women at the Cross (fragment), 1435
100 visninger · 6.2%
-
7
Adoration of the Child, 1426
100 visninger · 6.2%
-
8
Dormition of the Mother of God from Barbara altar from the Kalanti church in Finland, 1415
100 visninger · 6.2%
Når besøker folk Mester Francke-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 300 | 300 |
Når blir verkene til Mester Francke vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Mester Francke, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 30.0% | 41.7% |
| Lyset som bryter frem | 10.0% | 33.3% |
| Sjelelig oppløftende | 30.0% | 16.7% |
| Alvorstung | 30.0% | 8.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 5.3% | 6.2% |
| Myk skygge | 42.1% | 18.8% |
| Mild lysstyrke | 52.6% | 75.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 0.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 21.1% | 6.2% |
| Tydelig fargepreg | 73.7% | 93.8% |
| Livlig farge | 5.3% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 77.8% | 93.8% |
| Jordnær | 16.7% | 6.2% |
| Nøytrale toner | 5.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 26.3% | 12.5% |
| Klar og intens | 73.7% | 87.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 21.1% | 12.5% |
| Balansert | 10.5% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 31.6% | 12.5% |
| Uttalelse | 36.8% | 75.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 26.3% | 56.2% |
| Sterk fargeharmoni | 63.2% | 37.5% |
| Samstemt palett | 10.5% | 6.2% |
Hva er de mest populære verkene til Mester Francke, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dormition of the Mother of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birth of Jesus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of Saint Thom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Entombment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resurrection of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mocking of Saint Thomas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Women at the Cross (fra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barbara Altar, inside the w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Mester Francke?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 33.3% |
| Spanish | 100 | 33.3% |
| Chinese | 100 | 33.3% |
Hvor mange daglige besøk har Mester Francke, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 300 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Mester Francke
Hvilke verk av Mester Francke blir det åpnet flest av?
- The Martyrdom of Saint Thomas of Canterbury først, med 500 visninger eller 31% av visningene. 8 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Mester Francke på ArtsDot.com?
- 1600 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnersiden og 1000 til verkene.
Hvilke verk av Mester Francke treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Uttalelse (Kontrast) står for 75% av besøkene, selv om de utgjør 37% av katalogen.