Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Mester Bertram på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Mester Bertram i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Grabow Altarpiece det mest viste verket av Mester Bertram på ArtsDot.com: 200 visninger, noe som utgjør 33% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Triptych: The Holy Visage of Christ og Passionsaltar. Totalt ble det 1400 besøk til Mester Bertram: 1000 til kunstnerens side og 400 til sidene for enkelte verk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 700 besøk. Besøkende har en preferanse for Monokromatisk (Fargeintensitet): 33% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 5% av kunstnerens katalog.
De 4 mest viste verkene til Mester Bertram
Dette er de 4 verkene av Mester Bertram som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
Hvor mange besøker Mester Bertram-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 200 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 300 | 100 |
Hvor ofte blir verkene til Mester Bertram vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Mester Bertram?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mystisk | 72.7% | 100.0% |
| Seren | 18.2% | 0.0% |
| Eterisk | 9.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 66.7% | 50.0% |
| Mild lysstyrke | 33.3% | 50.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 14.3% | 33.3% |
| Balansert mykhet | 19.1% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 66.7% | 66.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 4.8% | 33.3% |
| Balansert | 47.6% | 16.7% |
| Klar og intens | 47.6% | 50.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.8% | 0.0% |
| Mild | 28.6% | 33.3% |
| Balansert | 19.1% | 33.3% |
| Sterk kontrast | 33.3% | 0.0% |
| Uttalelse | 14.3% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 38.1% | 33.3% |
| Sterk fargeharmoni | 57.1% | 33.3% |
| Samstemt palett | 4.8% | 33.3% |
Hvilke verk av Mester Bertram blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Scenes of the Apocalypse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 Scenes of the Apocalypse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 Scenes from the Life of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 Scenes from the Life of S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych of The Holy Face | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych: The Holy Visage o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grabow Altarpiece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Nativity, panel from Grabow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Creation of the Animals, pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rest on the Flight to Egypt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Mester Bertram?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 33.3% |
| Spanish | 100 | 33.3% |
| Italian | 100 | 33.3% |
Hvor mange besøk får Mester Bertram hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 200 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Mester Bertram på ArtsDot.com
Hvilke verk av Mester Bertram er mest populære?
- Grabow Altarpiece er det mest populære verket med 200 visninger (33% av alle visninger av Mester Bertram). Rangeringen ovenfor viser de 4 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Mester Bertram på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Mester Bertram fått 1400 besøk: 1000 på kunstnerprofilen og 400 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Mester Bertram?
- De foretrekker Monokromatisk (Fargeintensitet): 33% av besøkene, mot 5% av kunstnerens katalog.