Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Marie Laurencin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Marie Laurencin: tallene i noen få linjer
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) er stjernen: 1000 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 12% av alle visningene til Marie Laurencin. Deretter kommer L'éventail (1911) og La Barque (1920). Samlet utgjør kunstnersiden (3200 visninger) og verkene (7300 visninger) 10500 visninger. Interessen avtok med 7% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (5200 besøk). Per enhet: enheter (58%), telefoner (36%) og nettbrett (6%). Besøkene favoriserer Lyssterk balanse (Lysstyrke), med 44% av besøkene mot 24% av katalogen.
Marie Laurencin: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Marie Laurencin.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1000 visninger · 11.8%
-
2
L'éventail (1911)
400 visninger · 4.7%
-
3
La Barque (1920)
400 visninger · 4.7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 visninger · 4.7%
-
5
La vie au château (1925)
400 visninger · 4.7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 visninger · 3.5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 visninger · 3.5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 visninger · 3.5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 visninger · 3.5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 visninger · 3.5%
Når besøker folk Marie Laurencin-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 4300 |
| Aug 2026 | 1300 | 1400 |
| Sep 2026 | 1000 | 1500 |
Når blir verkene til Marie Laurencin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Marie Laurencin, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 1.2% |
| Myk skygge | 18.0% | 15.3% |
| Mild lysstyrke | 48.0% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 24.0% | 43.5% |
| Lyssterk | 8.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 62.0% | 67.1% |
| Subtile farger | 26.0% | 27.1% |
| Balansert mykhet | 12.0% | 5.9% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 71.4% | 88.0% |
| Jordnær | 21.4% | 12.0% |
| Monokrom | 7.1% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.0% | 60.0% |
| Balansert | 52.0% | 34.1% |
| Klar og intens | 4.0% | 5.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.0% | 11.8% |
| Mild | 32.0% | 24.7% |
| Balansert | 12.0% | 16.5% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 24.7% |
| Uttalelse | 16.0% | 22.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.0% | 43.5% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 20.0% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 9.4% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 20.0% |
| Samstemt palett | 16.0% | 7.1% |
Hva er de mest populære verkene til Marie Laurencin, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Marie Laurencin-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6100 | 58.1% |
| telefoner | 3800 | 36.2% |
| nettbrett | 600 | 5.7% |
Hvilke språk snakker publikummet til Marie Laurencin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 800 | 61.5% |
| Spanish | 200 | 15.4% |
| Danish | 100 | 7.7% |
| Korean | 100 | 7.7% |
| Chinese | 100 | 7.7% |
Hvor mange daglige besøk har Marie Laurencin, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 200 |
| Thu 24 Sep | 300 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 200 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 400 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 1000 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 300 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 400 |
| Thu 8 Oct | 200 |
| Fri 9 Oct | 400 |
| Sat 10 Oct | 700 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 700 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 300 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 800 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 300 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 400 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 300 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 900 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 400 |
Hva folk spør om angående Marie Laurencin
Hvilke verk av Marie Laurencin blir det åpnet flest av?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) først, med 1000 visninger eller 12% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Marie Laurencin på ArtsDot.com?
- 10500 besøk de siste tolv månedene: 3200 til kunstnersiden og 7300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Marie Laurencin?
- Publikum kommer fra enheter (58%), telefoner (36%) og nettbrett (6%); enheter står for 58% av besøkene.
Hvilke verk av Marie Laurencin treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Lyssterk balanse (Lysstyrke) står for 44% av besøkene, selv om de utgjør 24% av katalogen.