Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Marco Ricci på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Marco Ricci
Folk åpner Stormy Region oftere enn noe annet verk av Marco Ricci: 700 visninger i løpet av tolv måneder, eller 39% av alt som er vist. Landscape with River and Figures og Landscape fullfører podiet. Marco Ricci fikk totalt 2000 besøk, med 900 på kunstnersiden og 1100 på tvers av verkene. Trenden er stigende: 300% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 1500 besøk. Én smak skiller seg ut: Dramatisk intensitet (Stemning) står for 64% av de besøkte, mens den kun utgjør 20% av katalogen.
Topp 10: verkene som Marco Ricci sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Marco Ricci som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Stormy Region, 1705
700 visninger · 38.9%
-
2
Landscape with River and Figures, 1720
200 visninger · 11.1%
-
3
Landscape, 1700
200 visninger · 11.1%
-
4
Villa in a Park Setting, 1720
100 visninger · 5.6%
-
5
Landscape with River and Figures (detail), 1720
100 visninger · 5.6%
-
6
Architectural Capriccio, 1725
100 visninger · 5.6%
-
7
Landscape, 1700
100 visninger · 5.6%
-
8
Figures among Ruins
100 visninger · 5.6%
-
9
A Courtyard of an Imaginary Palace
100 visninger · 5.6%
-
10
A Courtyard with an Equestrian Statue
100 visninger · 5.6%
Hvor populær er Marco Ricci-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Marco Ricci totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Marco Ricci?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 20.0% | 63.6% |
| Seren | 60.0% | 27.3% |
| Elegant | 20.0% | 9.1% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 20.0% | 63.6% |
| Fredfull | 60.0% | 27.3% |
| Ettertenksomt | 20.0% | 9.1% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 13.3% | 50.0% |
| Myk skygge | 40.0% | 22.2% |
| Mild lysstyrke | 26.7% | 11.1% |
| Lyssterk balanse | 6.7% | 5.6% |
| Lyssterk | 13.3% | 11.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 60.0% | 27.8% |
| Subtile farger | 40.0% | 72.2% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 66.7% | 78.6% |
| Nøytrale toner | 25.0% | 14.3% |
| Pastellfarger | 8.3% | 7.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 66.7% | 44.4% |
| Balansert | 33.3% | 55.6% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.7% | 5.6% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 6.7% | 38.9% |
| Sterk kontrast | 6.7% | 0.0% |
| Uttalelse | 80.0% | 55.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 13.3% | 11.1% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 16.7% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 5.6% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 55.6% |
| Samstemt palett | 13.3% | 11.1% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Marco Ricci seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stormy Region | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Southern Landscape at Twili… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with River and Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Villa in a Park Setting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Landscape with River and Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Watering Hor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Woodcutters… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Marco Ricci?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 300 | 60.0% |
| German | 200 | 40.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Marco Ricci ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 900 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 300 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Marco Ricci: raske svar
Hva er det mest viste verket av Marco Ricci?
- Det er Stormy Region: 700 besøk, 39% av visningene til Marco Ricci. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Marco Ricci?
- 2000 de siste tolv månedene, hvorav 900 på kunstnersiden og 1100 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Marco Ricci som folk foretrekker?
- Ja, Dramatisk intensitet (Stemning): 64% av besøkene for 20% av katalogen.