Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lucy Elizabeth Kemp Welch på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Lucy Elizabeth Kemp Welch
Folk åpner Gypsy Horse Drovers oftere enn noe annet verk av Lucy Elizabeth Kemp Welch: 500 visninger i løpet av tolv måneder, eller 29% av alt som er vist. The Years at the Spring og Winter's White Silence fullfører podiet. Lucy Elizabeth Kemp Welch fikk totalt 1800 besøk, med 600 på kunstnersiden og 1200 på tvers av verkene. Trenden er stigende: 400% flere besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 1000 besøk. Én smak skiller seg ut: Myk skygge (Lysstyrke) står for 71% av de besøkte, mens den kun utgjør 26% av katalogen.
Topp 8: verkene som Lucy Elizabeth Kemp Welch sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 8 verkene fra Lucy Elizabeth Kemp Welch som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Gypsy Horse Drovers, 1895
500 visninger · 29.4%
-
2
The Years at the Spring
500 visninger · 29.4%
-
3
Winter's White Silence, 1924
200 visninger · 11.8%
-
4
Sketch of Horse's Head, 1895
100 visninger · 5.9%
-
5
Aristocrats, 1928
100 visninger · 5.9%
-
6
Colt Hunting in the New Forest, 1897
100 visninger · 5.9%
-
7
Forward the Guns, 1917
100 visninger · 5.9%
-
8
Polo, the Great Game
100 visninger · 5.9%
Hvor populær er Lucy Elizabeth Kemp Welch-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Lucy Elizabeth Kemp Welch totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Lucy Elizabeth Kemp Welch?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 11.4% | 0.0% |
| Myk skygge | 25.7% | 70.6% |
| Mild lysstyrke | 54.3% | 29.4% |
| Lyssterk balanse | 8.6% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 25.7% | 11.8% |
| Subtile farger | 37.1% | 41.2% |
| Balansert mykhet | 28.6% | 47.1% |
| Tydelig fargepreg | 8.6% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 52.4% | 70.0% |
| Nøytrale toner | 28.6% | 30.0% |
| Mørke toner | 14.3% | 0.0% |
| Naturtoner | 4.8% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 31.4% | 11.8% |
| Balansert | 60.0% | 88.2% |
| Klar og intens | 8.6% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.7% | 0.0% |
| Mild | 22.9% | 29.4% |
| Balansert | 20.0% | 47.1% |
| Sterk kontrast | 14.3% | 11.8% |
| Uttalelse | 37.1% | 11.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 17.1% | 11.8% |
| Mykt sammensatt palett | 2.9% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.6% | 5.9% |
| Sterk fargeharmoni | 65.7% | 76.5% |
| Samstemt palett | 5.7% | 5.9% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Lucy Elizabeth Kemp Welch seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In Sight, Lord Dundonald’s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Timber Hauling in the New F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hill Folk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Riders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aristocrats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ponies Grazing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moorland Scene, September 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colt Hunting in the New For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polo, the Great Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Toilers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Lucy Elizabeth Kemp Welch?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Lucy Elizabeth Kemp Welch ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
Lucy Elizabeth Kemp Welch: raske svar
Hva er det mest viste verket av Lucy Elizabeth Kemp Welch?
- Det er Gypsy Horse Drovers: 500 besøk, 29% av visningene til Lucy Elizabeth Kemp Welch. Listen ovenfor går ned til nummer 8.
Hvor mange besøk får Lucy Elizabeth Kemp Welch?
- 1800 de siste tolv månedene, hvorav 600 på kunstnersiden og 1200 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Lucy Elizabeth Kemp Welch som folk foretrekker?
- Ja, Myk skygge (Lysstyrke): 71% av besøkene for 26% av katalogen.