Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Luca Di Tommè på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Luca Di Tommè
Folk åpner Madonna and Child oftere enn noe annet verk av Luca Di Tommè: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 30% av alt som er vist. Virgin and Child with Sts. Louis of Toulouse and Michael og Scener fra St Thomas' Liv fullfører podiet. Luca Di Tommè fikk totalt 1600 besøk, med 700 på kunstnersiden og 900 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 1400 besøk. Én smak skiller seg ut: Uttalelse (Kontrast) står for 50% av de besøkte, mens den kun utgjør 15% av katalogen.
Topp 7: verkene som Luca Di Tommè sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 7 verkene fra Luca Di Tommè som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Madonna and Child, 1360
300 visninger · 30.0%
-
2
Virgin and Child with Sts. Louis of Toulouse and Michael
200 visninger · 20.0%
-
3
Scener fra St Thomas' Liv, 1362
100 visninger · 10.0%
-
4
Adoration of the Magi, 1360
100 visninger · 10.0%
-
5
Scenes from the Life of St Thomas, 1362
100 visninger · 10.0%
-
6
Scenes from the Life of St Thomas
100 visninger · 10.0%
-
7
Saint John the Baptist, 1389
100 visninger · 10.0%
Hvor populær er Luca Di Tommè-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Luca Di Tommè totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Luca Di Tommè?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Klassisk | 33.3% | 33.3% |
| Elegant | 33.3% | 33.3% |
| Seren | 33.3% | 33.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 46.2% | 40.0% |
| Myk skygge | 30.8% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 15.4% | 40.0% |
| Lyssterk balanse | 7.7% | 20.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 7.7% | 30.0% |
| Subtile farger | 30.8% | 30.0% |
| Balansert mykhet | 53.8% | 30.0% |
| Tydelig fargepreg | 7.7% | 10.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 83.3% | 57.1% |
| Nøytrale toner | 8.3% | 28.6% |
| Mørke toner | 8.3% | 14.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.5% | 60.0% |
| Balansert | 53.8% | 30.0% |
| Klar og intens | 7.7% | 10.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 15.4% | 20.0% |
| Mild | 38.5% | 10.0% |
| Balansert | 7.7% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 23.1% | 20.0% |
| Uttalelse | 15.4% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 69.2% | 70.0% |
| Samstemt palett | 30.8% | 30.0% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Luca Di Tommè seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scenes from the Life of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Scener fra St Thomas' Liv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Virgin and Child with Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Life of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scenes from the Life of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| De Geseling Van Christus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child with Sts.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| St. Michael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Luca Di Tommè?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Luca Di Tommè ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 200 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Luca Di Tommè: raske svar
Hva er det mest viste verket av Luca Di Tommè?
- Det er Madonna and Child: 300 besøk, 30% av visningene til Luca Di Tommè. Listen ovenfor går ned til nummer 7.
Hvor mange besøk får Luca Di Tommè?
- 1600 de siste tolv månedene, hvorav 700 på kunstnersiden og 900 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Luca Di Tommè som folk foretrekker?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 50% av besøkene for 15% av katalogen.