Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Lothar Von Seebach på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Lothar Von Seebach: tallene i noen få linjer
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 11% av alle visningene til Lothar Von Seebach. Deretter kommer Forêt en hiver og Ziegelbrücke, Strasbourg. Samlet utgjør kunstnersiden (900 visninger) og verkene (1600 visninger) 2500 visninger. Interessen øker, med 133% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (1500 besøk). Besøkene favoriserer Balansert (Fargeintensitet), med 72% av besøkene mot 44% av katalogen.
Lothar Von Seebach: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Lothar Von Seebach.
-
1
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué)
200 visninger · 11.1%
-
2
Forêt en hiver
200 visninger · 11.1%
-
3
Ziegelbrücke, Strasbourg
100 visninger · 5.6%
-
4
Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué)
100 visninger · 5.6%
-
5
Bouquet de roses
100 visninger · 5.6%
-
6
Autoportrait
100 visninger · 5.6%
-
7
Autoportrait Selbstportrait (Traduction)
100 visninger · 5.6%
-
8
Portrait d'une dame
100 visninger · 5.6%
-
9
Le Savetier
100 visninger · 5.6%
-
10
Portrait d'Eugénie Landolt
100 visninger · 5.6%
Når besøker folk Lothar Von Seebach-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1000 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
Når blir verkene til Lothar Von Seebach vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Lothar Von Seebach, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 25.0% | 5.6% |
| Myk skygge | 22.9% | 44.4% |
| Mild lysstyrke | 35.4% | 38.9% |
| Lyssterk balanse | 12.5% | 5.6% |
| Lyssterk | 4.2% | 5.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 27.1% | 27.8% |
| Subtile farger | 25.0% | 16.7% |
| Balansert mykhet | 31.2% | 55.6% |
| Tydelig fargepreg | 16.7% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 63.4% | 66.7% |
| Nøytrale toner | 17.1% | 20.0% |
| Mørke toner | 14.6% | 13.3% |
| Pastellfarger | 4.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 37.5% | 27.8% |
| Balansert | 43.8% | 72.2% |
| Klar og intens | 18.8% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.2% | 0.0% |
| Mild | 12.5% | 16.7% |
| Balansert | 10.4% | 11.1% |
| Sterk kontrast | 18.8% | 5.6% |
| Uttalelse | 54.2% | 66.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.1% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 12.5% | 11.1% |
| Balansert harmoni | 6.2% | 5.6% |
| Sterk fargeharmoni | 45.8% | 55.6% |
| Samstemt palett | 33.3% | 27.8% |
Hva er de mest populære verkene til Lothar Von Seebach, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait de Mme Céline Schn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Daniel S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait d'homme âgé Bildni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet de lilas Fliederstr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait d'homme à la pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hortensias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait du Dr. Eugène Boec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S'uschénie Mädchen im Gras… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Echoppe du cordonnier Sch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asile de vieillards à Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Lothar Von Seebach?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Lothar Von Seebach, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 200 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Lothar Von Seebach
Hvilke verk av Lothar Von Seebach blir det åpnet flest av?
- Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) først, med 200 visninger eller 11% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Lothar Von Seebach på ArtsDot.com?
- 2500 besøk de siste tolv månedene: 900 til kunstnersiden og 1600 til verkene.
Hvilke verk av Lothar Von Seebach treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Balansert (Fargeintensitet) står for 72% av besøkene, selv om de utgjør 44% av katalogen.