Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Liberale Da Verona på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Liberale Da Verona: tallene i noen få linjer
Virgin and Child er stjernen: 300 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 27% av alle visningene til Liberale Da Verona. Deretter kommer Triumph of Chastity and Triumph of Love og Scene from a Novella. Samlet utgjør kunstnersiden (1400 visninger) og verkene (700 visninger) 2100 visninger. Interessen avtok med 75% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (1100 besøk). Besøkene favoriserer Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni), med 91% av besøkene mot 64% av katalogen.
Liberale Da Verona: 7 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Liberale Da Verona.
-
1
Virgin and Child, 1470
300 visninger · 27.3%
-
2
Triumph of Chastity and Triumph of Love, 1480
200 visninger · 18.2%
-
3
Scene from a Novella
200 visninger · 18.2%
-
4
Nativity with Saint Jerome, 1495
100 visninger · 9.1%
-
5
St Sebastian
100 visninger · 9.1%
-
6
The Virgin and Child with Two Angels
100 visninger · 9.1%
-
7
Madonna del Cardellino
100 visninger · 9.1%
Når besøker folk Liberale Da Verona-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 300 |
| Aug 2026 | 400 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Når blir verkene til Liberale Da Verona vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Liberale Da Verona, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Harmonisk | 16.7% | 42.9% |
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 14.3% |
| Drømmende og romantisk | 16.7% | 28.6% |
| Eterisk | 16.7% | 14.3% |
| Klassisk | 16.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 50.0% | 28.6% |
| Rolig | 16.7% | 42.9% |
| Melankolsk | 16.7% | 28.6% |
| Alvorstung | 16.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 14.3% | 9.1% |
| Myk skygge | 78.6% | 90.9% |
| Mild lysstyrke | 7.1% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 35.7% | 36.4% |
| Balansert mykhet | 42.9% | 36.4% |
| Tydelig fargepreg | 21.4% | 27.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 7.1% | 9.1% |
| Balansert | 71.4% | 63.6% |
| Klar og intens | 21.4% | 27.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 14.3% | 0.0% |
| Balansert | 21.4% | 45.5% |
| Sterk kontrast | 14.3% | 9.1% |
| Uttalelse | 50.0% | 45.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 7.1% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 7.1% | 9.1% |
| Balansert harmoni | 7.1% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 64.3% | 90.9% |
| Samstemt palett | 14.3% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Liberale Da Verona, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scene from a Novella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Sebastian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Sebastian (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nativity with Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Miniscalchi Altarpiece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Deposition of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna del Cardellino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Dido's suicide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin and Child with T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Liberale Da Verona?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 800 | 72.7% |
| English | 300 | 27.3% |
Hvor mange daglige besøk har Liberale Da Verona, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 100 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 1300 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 300 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 1600 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 2000 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 2400 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 500 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
Hva folk spør om angående Liberale Da Verona
Hvilke verk av Liberale Da Verona blir det åpnet flest av?
- Virgin and Child først, med 300 visninger eller 27% av visningene. 7 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Liberale Da Verona på ArtsDot.com?
- 2100 besøk de siste tolv månedene: 1400 til kunstnersiden og 700 til verkene.
Hvilke verk av Liberale Da Verona treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) står for 91% av besøkene, selv om de utgjør 64% av katalogen.