Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Justus Sustermans på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Justus Sustermans i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume det mest viste verket av Justus Sustermans på ArtsDot.com: 200 visninger, noe som utgjør 17% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Portrait of Vittoria della Rovere and Cosimo III as a Child og Cosimo II de' Medici (1590–1621), Grand Duke of Tuscany. Totalt ble det 1400 besøk til Justus Sustermans: 200 til kunstnerens side og 1200 til sidene for enkelte verk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1000 besøk. Besøkende har en preferanse for Luksuriøs og overdådig (Stemning): 58% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 29% av kunstnerens katalog.
De 9 mest viste verkene til Justus Sustermans
Dette er de 9 verkene av Justus Sustermans som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume, 1640
200 visninger · 16.7%
-
2
Portrait of Vittoria della Rovere and Cosimo III as a Child, 1645
200 visninger · 16.7%
-
3
Cosimo II de' Medici (1590–1621), Grand Duke of Tuscany, 1681
200 visninger · 16.7%
-
4
Leonor of Mantua, 1681
100 visninger · 8.3%
-
5
Portrait of Vittoria della Rovere, 1628
100 visninger · 8.3%
-
6
Cosimo III de' Medici, 1665
100 visninger · 8.3%
-
7
Portrait of a Man
100 visninger · 8.3%
-
8
Portrait of Vincenzo II Gonzaga
100 visninger · 8.3%
-
9
Portrait of Francesco de' Medici (1614-1634), 1634
100 visninger · 8.3%
Hvor mange besøker Justus Sustermans-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 1000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Justus Sustermans vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Justus Sustermans?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 61.0% | 16.7% |
| Luksuriøs og overdådig | 29.3% | 58.3% |
| Klassisk | 4.9% | 16.7% |
| Elegant | 4.9% | 8.3% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Alvorstung | 43.9% | 41.7% |
| Kraftfullt | 31.7% | 41.7% |
| Dramatisk | 17.1% | 8.3% |
| Ettertenksomt | 7.3% | 8.3% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 82.0% | 100.0% |
| Myk skygge | 16.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 2.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 62.0% | 41.7% |
| Subtile farger | 28.0% | 41.7% |
| Balansert mykhet | 10.0% | 16.7% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 86.0% | 66.7% |
| Balansert | 14.0% | 33.3% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 18.0% | 25.0% |
| Mild | 30.0% | 25.0% |
| Balansert | 20.0% | 16.7% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 18.0% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 18.0% | 33.3% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 33.3% |
| Sterk fargeharmoni | 48.0% | 33.3% |
| Samstemt palett | 16.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Justus Sustermans blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Eleonore von Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Ferdinand III,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Cosimo II de' M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field Marshall Ottavio Picc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Ferdinand II de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Eleonore von Go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Maria Maddalena… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mattias de' Med… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Ferdinand II of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Archduchess Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Justus Sustermans?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Justus Sustermans hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 100 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 100 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om Justus Sustermans på ArtsDot.com
Hvilke verk av Justus Sustermans er mest populære?
- Portrait of Ferdinando II de' Medici Dressed in Oriental Costume er det mest populære verket med 200 visninger (17% av alle visninger av Justus Sustermans). Rangeringen ovenfor viser de 9 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Justus Sustermans på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Justus Sustermans fått 1400 besøk: 200 på kunstnerprofilen og 1200 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Justus Sustermans?
- De foretrekker Luksuriøs og overdådig (Stemning): 58% av besøkene, mot 29% av kunstnerens katalog.