Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jules Jollivet på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jules Jollivet i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var UNE GUERILLA det mest viste verket av Jules Jollivet på ArtsDot.com: 200 visninger, noe som utgjør 25% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794 og NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712). Totalt ble det 800 besøk til Jules Jollivet: 200 til kunstnerens side og 600 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 100% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 500 besøk. Besøkende har en preferanse for Tydelig fargepreg (Fargemetning): 50% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 25% av kunstnerens katalog.
De 6 mest viste verkene til Jules Jollivet
Dette er de 6 verkene av Jules Jollivet som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
UNE GUERILLA
200 visninger · 25.0%
-
2
COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794
200 visninger · 25.0%
-
3
NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712)
100 visninger · 12.5%
-
4
LOUIS LE GROS PREND L'ORIFLAMME A SAINT DENIS.1124
100 visninger · 12.5%
-
5
Halte de Gitans dans les montagnes de Ronda
100 visninger · 12.5%
-
6
PRISE DU CHATEAU DE FOIX.1272
100 visninger · 12.5%
Hvor mange besøker Jules Jollivet-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Jules Jollivet vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Jules Jollivet?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 8.3% | 0.0% |
| Myk skygge | 50.0% | 62.5% |
| Mild lysstyrke | 16.7% | 12.5% |
| Lyssterk balanse | 16.7% | 25.0% |
| Lyssterk | 8.3% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 25.0% | 37.5% |
| Balansert mykhet | 50.0% | 12.5% |
| Tydelig fargepreg | 25.0% | 50.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 58.3% | 62.5% |
| Mørke toner | 25.0% | 37.5% |
| Nøytrale toner | 16.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 58.3% | 37.5% |
| Klar og intens | 41.7% | 62.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.3% | 0.0% |
| Mild | 8.3% | 0.0% |
| Balansert | 8.3% | 25.0% |
| Sterk kontrast | 25.0% | 50.0% |
| Uttalelse | 50.0% | 25.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 75.0% | 62.5% |
| Samstemt palett | 16.7% | 37.5% |
Hvilke verk av Jules Jollivet blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNE GUERILLA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| LARA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GODEFROY DE BOUILLON TIENT… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PRISE DU CHATEAU DE FOIX.12… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE III, DIT LE HARDI,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LOUIS LE GROS PREND L'ORIFL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Halte de Gitans dans les mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysans dans la campagne (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'AGNADEL.14 MAI 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Jules Jollivet?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Jules Jollivet hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 100 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Jules Jollivet på ArtsDot.com
Hvilke verk av Jules Jollivet er mest populære?
- UNE GUERILLA er det mest populære verket med 200 visninger (25% av alle visninger av Jules Jollivet). Rangeringen ovenfor viser de 6 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Jules Jollivet på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Jules Jollivet fått 800 besøk: 200 på kunstnerprofilen og 600 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Jules Jollivet?
- De foretrekker Tydelig fargepreg (Fargemetning): 50% av besøkene, mot 25% av kunstnerens katalog.