Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jules Chéret på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jules Chéret: tallene i noen få linjer
Reproduction Of A Poster Advertising er stjernen: 400 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 12% av alle visningene til Jules Chéret. Deretter kommer Reproduction Of A Poster Advertising 'ambassadeurs' og Reproduction of a Poster Advertising 'Loie Fuller'. Samlet utgjør kunstnersiden (2300 visninger) og verkene (2800 visninger) 5100 visninger. Interessen avtok med 18% mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Jul 2026 (2500 besøk). Per enhet: enheter (69%) og telefoner (31%). Besøkene favoriserer Energisk (Emosjonell tone), med 47% av besøkene mot 22% av katalogen.
Jules Chéret: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Jules Chéret.
-
1
Reproduction Of A Poster Advertising
400 visninger · 11.8%
-
2
Reproduction Of A Poster Advertising 'ambassadeurs'
300 visninger · 8.8%
-
3
Reproduction of a Poster Advertising 'Loie Fuller'
200 visninger · 5.9%
-
4
Poster Advertising 'danseuses Espagnoles'
200 visninger · 5.9%
-
5
Reproduction Of A Poster For A Pantomime
100 visninger · 2.9%
-
6
Pierrot et Colombine
100 visninger · 2.9%
-
7
Reproduction Of A Poster Advertising 'pippermint'
100 visninger · 2.9%
-
8
Reproduction Of A Poster Advertising 'la Gomme'
100 visninger · 2.9%
-
9
'the French Standard'
100 visninger · 2.9%
-
10
Poster Advertising 'mariani Wine'
100 visninger · 2.9%
Når besøker folk Jules Chéret-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1900 |
| Aug 2026 | 500 | 100 |
| Sep 2026 | 600 | 500 |
| Oct 2026 | 600 | 300 |
Når blir verkene til Jules Chéret vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Jules Chéret, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nostalgi preget | 55.6% | 60.0% |
| Elegant | 22.2% | 33.3% |
| Harmonisk | 0.0% | 6.7% |
| Dramatisk intensitet | 11.1% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 11.1% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Energisk | 22.2% | 46.7% |
| Nostalgi preget av vemod | 44.4% | 20.0% |
| Romantisk og varm | 11.1% | 13.3% |
| Rolig | 0.0% | 13.3% |
| Ettertenksomt | 11.1% | 6.7% |
| Kraftfullt | 11.1% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 12.0% | 17.6% |
| Mild lysstyrke | 32.0% | 29.4% |
| Lyssterk balanse | 42.0% | 32.4% |
| Lyssterk | 12.0% | 20.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 10.0% | 5.9% |
| Subtile farger | 22.0% | 35.3% |
| Balansert mykhet | 54.0% | 26.5% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 32.4% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 56.8% | 50.0% |
| Jordnær | 34.1% | 18.8% |
| Mørke toner | 6.8% | 18.8% |
| Pastellfarger | 2.3% | 12.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 2.0% | 0.0% |
| Balansert | 46.0% | 44.1% |
| Klar og intens | 52.0% | 55.9% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.0% | 5.9% |
| Mild | 8.0% | 2.9% |
| Balansert | 12.0% | 2.9% |
| Sterk kontrast | 28.0% | 23.5% |
| Uttalelse | 50.0% | 64.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 23.5% |
| Mykt sammensatt palett | 26.0% | 32.4% |
| Balansert harmoni | 16.0% | 17.6% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 26.5% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Jules Chéret, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reproduction Of A Poster Ad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Reproduction Of A Poster Ad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with Fan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Advertisement for the 'Mask… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Jules Chéret-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3500 | 68.6% |
| telefoner | 1600 | 31.4% |
Hvilke språk snakker publikummet til Jules Chéret?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Arabic | 300 | 50.0% |
| Italian | 200 | 33.3% |
| Dutch | 100 | 16.7% |
Hvor mange daglige besøk har Jules Chéret, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 100 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 800 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 800 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 1000 |
Hva folk spør om angående Jules Chéret
Hvilke verk av Jules Chéret blir det åpnet flest av?
- Reproduction Of A Poster Advertising først, med 400 visninger eller 12% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Jules Chéret på ArtsDot.com?
- 5100 besøk de siste tolv månedene: 2300 til kunstnersiden og 2800 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Jules Chéret?
- Publikum kommer fra enheter (69%) og telefoner (31%); enheter står for 69% av besøkene.
Hvilke verk av Jules Chéret treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Energisk (Emosjonell tone) står for 47% av besøkene, selv om de utgjør 22% av katalogen.