Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joseph Raphael på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Joseph Raphael
Folk åpner Market Of St. Catherine, Bruxelles oftere enn noe annet verk av Joseph Raphael: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 14% av alt som er vist. The Town Crier And His Family og Lemon, Jug And Acacia fullfører podiet. Joseph Raphael fikk totalt 2100 besøk, med 400 på kunstnersiden og 1700 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 1600 besøk. Én smak skiller seg ut: Balansert harmoni (Fargeharmoni) står for 43% av de besøkte, mens den kun utgjør 20% av katalogen.
Topp 10: verkene som Joseph Raphael sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Joseph Raphael som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 visninger · 14.3%
-
2
The Town Crier And His Family
300 visninger · 14.3%
-
3
Lemon, Jug And Acacia
200 visninger · 9.5%
-
4
Neighbors
200 visninger · 9.5%
-
5
Cottage Garden
100 visninger · 4.8%
-
6
World Within Worlds, 1978
100 visninger · 4.8%
-
7
Pond With Flowering Trees
100 visninger · 4.8%
-
8
Reflection Pool
100 visninger · 4.8%
-
9
In The Garden
100 visninger · 4.8%
-
10
Ostend Strand
100 visninger · 4.8%
Hvor populær er Joseph Raphael-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 200 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Joseph Raphael totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Joseph Raphael?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 14.3% |
| Myk skygge | 12.0% | 19.1% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 9.5% |
| Lyssterk balanse | 42.0% | 42.9% |
| Lyssterk | 10.0% | 14.3% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.0% | 28.6% |
| Subtile farger | 40.0% | 23.8% |
| Balansert mykhet | 30.0% | 47.6% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 16.0% | 14.3% |
| Balansert | 64.0% | 52.4% |
| Klar og intens | 20.0% | 33.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.0% | 19.1% |
| Mild | 40.0% | 38.1% |
| Balansert | 16.0% | 14.3% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 23.8% |
| Uttalelse | 14.0% | 4.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 14.3% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 9.5% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 42.9% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 19.1% |
| Samstemt palett | 30.0% | 14.3% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Joseph Raphael seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Market Of St. Catherine, Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Workhorses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartered Bride, Stern Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neighbors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-potrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Place, Rue England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blowing Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Joseph Raphael?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Joseph Raphael ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 300 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 400 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 500 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 200 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Joseph Raphael: raske svar
Hva er det mest viste verket av Joseph Raphael?
- Det er Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 besøk, 14% av visningene til Joseph Raphael. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Joseph Raphael?
- 2100 de siste tolv månedene, hvorav 400 på kunstnersiden og 1700 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Joseph Raphael som folk foretrekker?
- Ja, Balansert harmoni (Fargeharmoni): 43% av besøkene for 20% av katalogen.