Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Joseph Pennell på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Joseph Pennell i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Cafe Du Debarcadere Restaurant det mest viste verket av Joseph Pennell på ArtsDot.com: 100 visninger, noe som utgjør 9% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Place De L'opéra og The Germantown Academy. Totalt ble det 1400 besøk til Joseph Pennell: 400 til kunstnerens side og 1000 til sidene for enkelte verk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1200 besøk. Besøkende har en preferanse for Nøytrale toner (Fargepalett): 100% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 75% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til Joseph Pennell
Dette er de 10 verkene av Joseph Pennell som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Cafe Du Debarcadere Restaurant
100 visninger · 9.1%
-
2
Place De L'opéra
100 visninger · 9.1%
-
3
The Germantown Academy
100 visninger · 9.1%
-
4
Ice Around Governor's Island, 1923
100 visninger · 9.1%
-
5
Below Atlantic City
100 visninger · 9.1%
-
6
From Our Philadelphia -
100 visninger · 9.1%
-
7
Bishop's Walk, Ancon Hill, Panama
100 visninger · 9.1%
-
8
Under The Bridges, Chicago
100 visninger · 9.1%
-
9
Charcoal Drawing Of Steel Mills In Pennsylvania
100 visninger · 9.1%
-
10
Taormina From The Theatre
100 visninger · 9.1%
Hvor mange besøker Joseph Pennell-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hvor ofte blir verkene til Joseph Pennell vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Joseph Pennell?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 10.0% | 9.1% |
| Mild lysstyrke | 14.0% | 18.2% |
| Lyssterk balanse | 38.0% | 36.4% |
| Lyssterk | 38.0% | 36.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 76.0% | 81.8% |
| Subtile farger | 10.0% | 9.1% |
| Balansert mykhet | 10.0% | 9.1% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 75.0% | 100.0% |
| Pastellfarger | 9.1% | 0.0% |
| Jordnær | 6.8% | 0.0% |
| Mørke toner | 4.5% | 0.0% |
| Monokrom | 4.5% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 74.0% | 81.8% |
| Balansert | 16.0% | 9.1% |
| Klar og intens | 10.0% | 9.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.0% | 0.0% |
| Mild | 32.0% | 45.5% |
| Balansert | 14.0% | 9.1% |
| Sterk kontrast | 18.0% | 27.3% |
| Uttalelse | 24.0% | 18.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 6.0% | 0.0% |
| Samstemt palett | 90.0% | 100.0% |
Hvilke verk av Joseph Pennell blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Under The Bridges, Chicago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Trains That Come | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forging Shells - The Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brooklyn Bridge At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| English Hours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Rouen From Bon Seco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York, From Brooklyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Champs elysees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainy Night, Charing Cross… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Joseph Pennell?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk får Joseph Pennell hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 0 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Joseph Pennell på ArtsDot.com
Hvilke verk av Joseph Pennell er mest populære?
- Cafe Du Debarcadere Restaurant er det mest populære verket med 100 visninger (9% av alle visninger av Joseph Pennell). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Joseph Pennell på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Joseph Pennell fått 1400 besøk: 400 på kunstnerprofilen og 1000 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Joseph Pennell?
- De foretrekker Nøytrale toner (Fargepalett): 100% av besøkene, mot 75% av kunstnerens katalog.