Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til José Cusachs på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for José Cusachs
Folk åpner Cavalry Officer oftere enn noe annet verk av José Cusachs: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 5% av alt som er vist. Newsboy og Cape Dragon Whip fullfører podiet. José Cusachs fikk totalt 6700 besøk, med 900 på kunstnersiden og 5800 på tvers av verkene. Trenden er svakt nedadgående: 50% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 6100 besøk. Besøk fordelt på enheter (99%) og telefoner (1%). Én smak skiller seg ut: Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 55% av de besøkte, mens den kun utgjør 40% av katalogen.
Topp 10: verkene som José Cusachs sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra José Cusachs som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Cavalry Officer
300 visninger · 4.6%
-
2
Newsboy
300 visninger · 4.6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 visninger · 4.6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 visninger · 3.1%
-
5
In The Hunt
200 visninger · 3.1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 visninger · 3.1%
-
7
Untitled 13
200 visninger · 3.1%
-
8
Cantin
200 visninger · 3.1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 visninger · 1.5%
-
10
Bearded soldier
100 visninger · 1.5%
Hvor populær er José Cusachs-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 5400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til José Cusachs totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til José Cusachs?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 6.0% | 7.7% |
| Myk skygge | 18.0% | 10.8% |
| Mild lysstyrke | 40.0% | 55.4% |
| Lyssterk balanse | 20.0% | 18.5% |
| Lyssterk | 16.0% | 7.7% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 16.0% | 7.7% |
| Subtile farger | 14.0% | 15.4% |
| Balansert mykhet | 18.0% | 16.9% |
| Tydelig fargepreg | 46.0% | 55.4% |
| Livlig farge | 6.0% | 4.6% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 34.8% | 44.8% |
| Mørke toner | 32.6% | 29.3% |
| Nøytrale toner | 21.7% | 19.0% |
| Pastellfarger | 8.7% | 3.5% |
| Varme toner | 0.0% | 3.5% |
| Monokrom | 2.2% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 18.0% | 12.3% |
| Balansert | 30.0% | 26.2% |
| Klar og intens | 52.0% | 61.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.0% | 1.5% |
| Mild | 18.0% | 10.8% |
| Balansert | 8.0% | 6.2% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 24.6% |
| Uttalelse | 52.0% | 56.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 6.2% |
| Mykt sammensatt palett | 2.0% | 1.5% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 6.2% |
| Sterk fargeharmoni | 52.0% | 58.5% |
| Samstemt palett | 38.0% | 27.7% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til José Cusachs seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir José Cusachs sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6600 | 98.5% |
| telefoner | 100 | 1.5% |
På hvilke språk leses José Cusachs?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til José Cusachs ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 200 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 200 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
José Cusachs: raske svar
Hva er det mest viste verket av José Cusachs?
- Det er Cavalry Officer: 300 besøk, 5% av visningene til José Cusachs. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får José Cusachs?
- 6700 de siste tolv månedene, hvorav 900 på kunstnersiden og 5800 på de enkelte verkene.
Ser folk på José Cusachs på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (99%) og telefoner (1%); enheter leder med 99%.
Er det en type verk av José Cusachs som folk foretrekker?
- Ja, Mild lysstyrke (Lysstyrke): 55% av besøkene for 40% av katalogen.