Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til José Mongrell på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
José Mongrell i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Valencian Girl With Chrysanthemums det mest viste verket av José Mongrell på ArtsDot.com: 600 visninger, noe som utgjør 4% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Study 9 og Portrait Of Don Bernardino Roca De Togores Y Salcedo. Totalt ble det 15100 besøk til José Mongrell: 2900 til kunstnerens side og 12200 til sidene for enkelte verk. Interessen avtok noe: antall besøk falt 73% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 8500 besøk. Folk surfer på enheter (83%), telefoner (16%) og nettbrett (1%). Besøkende har en preferanse for Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 48% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 38% av kunstnerens katalog.
De 10 mest viste verkene til José Mongrell
Dette er de 10 verkene av José Mongrell som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Valencian Girl With Chrysanthemums
600 visninger · 4.5%
-
2
Study 9
500 visninger · 3.8%
-
3
Portrait Of Don Bernardino Roca De Togores Y Salcedo
500 visninger · 3.8%
-
4
Valencianas, 1908
400 visninger · 3.0%
-
5
Study
400 visninger · 3.0%
-
6
Poster For Feria De Agosto De Xátiva
400 visninger · 3.0%
-
7
Portrait Of Alfonso Xiii
300 visninger · 2.3%
-
8
Study 7
300 visninger · 2.3%
-
9
The Meeting
300 visninger · 2.3%
-
10
Decoration Of Palau De Sant Jordi
300 visninger · 2.3%
Hvor mange besøker José Mongrell-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 300 | 200 |
| Jul 2026 | 1100 | 7400 |
| Aug 2026 | 1300 | 3500 |
| Sep 2026 | 200 | 1100 |
Hvor ofte blir verkene til José Mongrell vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos José Mongrell?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 16.0% | 18.9% |
| Myk skygge | 34.0% | 42.4% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 20.4% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 15.2% |
| Lyssterk | 4.0% | 3.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 6.0% | 9.8% |
| Subtile farger | 18.0% | 16.7% |
| Balansert mykhet | 36.0% | 37.9% |
| Tydelig fargepreg | 34.0% | 33.3% |
| Livlig farge | 6.0% | 2.3% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 53.5% | 57.8% |
| Mørke toner | 34.9% | 32.8% |
| Nøytrale toner | 9.3% | 9.4% |
| Pastellfarger | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 6.0% | 14.4% |
| Balansert | 54.0% | 48.5% |
| Klar og intens | 40.0% | 37.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 5.3% |
| Mild | 6.0% | 5.3% |
| Balansert | 12.0% | 9.8% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 33.3% |
| Uttalelse | 52.0% | 46.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 18.0% | 15.2% |
| Mykt sammensatt palett | 18.0% | 19.7% |
| Balansert harmoni | 10.0% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 38.0% | 47.7% |
| Samstemt palett | 16.0% | 8.3% |
Hvilke verk av José Mongrell blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Vuelta a casa (also known a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Valencianas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 100 |
| Portrait Of His Wife And Son | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mujer con Abanico (also kno… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait Of Josefina López | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Bullfighting Poster Plaza D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Parrot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Carmen Mongrell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study Of A Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Hvilke enheter bruker de besøkende hos José Mongrell?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 12500 | 82.8% |
| telefoner | 2400 | 15.9% |
| nettbrett | 200 | 1.3% |
Hvilke språk bruker de besøkende hos José Mongrell?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 50.0% |
| Czech | 100 | 16.7% |
| Spanish | 100 | 16.7% |
| French | 100 | 16.7% |
Hvor mange besøk får José Mongrell hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 100 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 300 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 400 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 500 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 600 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
Spørsmål om José Mongrell på ArtsDot.com
Hvilke verk av José Mongrell er mest populære?
- Valencian Girl With Chrysanthemums er det mest populære verket med 600 visninger (4% av alle visninger av José Mongrell). Rangeringen ovenfor viser de 10 mest viste verkene.
Hvor mange ser på José Mongrell på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har José Mongrell fått 15100 besøk: 2900 på kunstnerprofilen og 12200 på sidene til enkelte verk.
Hvilke enheter bruker besøkende til José Mongrell når de surfer?
- Hovedsakelig på enheter (83%), telefoner (16%) og nettbrett (1%): 83% av besøkene kommer fra enheter.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos José Mongrell?
- De foretrekker Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 48% av besøkene, mot 38% av kunstnerens katalog.