Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Kyffin Williams på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kyffin Williams: tallene i noen få linjer
The Way to the Cottages er stjernen: 500 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 6% av alle visningene til Kyffin Williams. Deretter kommer Golfer Resting og Chapel at Dinorwic. Samlet utgjør kunstnersiden (1900 visninger) og verkene (5700 visninger) 7600 visninger. Interessen øker, med 200% flere besøk mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Jul 2026 (6100 besøk). Per enhet: enheter (87%), telefoner (9%) og nettbrett (4%). Besøkene favoriserer Harmonisk (Stemning), med 33% av besøkene mot 21% av katalogen.
Kyffin Williams: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Kyffin Williams.
-
1
The Way to the Cottages, 2006
500 visninger · 6.0%
-
2
Golfer Resting, 1950
400 visninger · 4.8%
-
3
Chapel at Dinorwic, 2000
300 visninger · 3.6%
-
4
Solblomster med fjell bakover, 1950
300 visninger · 3.6%
-
5
Welsh Black Bull, 2006
300 visninger · 3.6%
-
6
Crib Coch and Llanberis Pass
300 visninger · 3.6%
-
7
Kuer i ås, 1950
200 visninger · 2.4%
-
8
Bonde og hund i fjellene, 1970
200 visninger · 2.4%
-
9
Fjelldalscottager, 2006
200 visninger · 2.4%
-
10
Mountain Torrent, 1950
200 visninger · 2.4%
Når besøker folk Kyffin Williams-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 1300 | 4800 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 400 | 200 |
Når blir verkene til Kyffin Williams vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Kyffin Williams, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 47.4% | 51.1% |
| Harmonisk | 21.1% | 33.3% |
| Dramatisk intensitet | 10.5% | 6.7% |
| Drømmende og romantisk | 10.5% | 2.2% |
| Jordnære toner | 5.3% | 2.2% |
| Nostalgi preget | 5.3% | 2.2% |
| Klassisk | 0.0% | 2.2% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Ettertenksomt | 31.6% | 31.1% |
| Rolig | 15.8% | 24.4% |
| Fredfull | 15.8% | 20.0% |
| Melankolsk | 21.1% | 15.6% |
| Romantisk og varm | 10.5% | 2.2% |
| Energisk | 5.3% | 2.2% |
| Nostalgi preget av vemod | 0.0% | 2.2% |
| Alvorstung | 0.0% | 2.2% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 14.0% | 11.9% |
| Myk skygge | 40.0% | 45.2% |
| Mild lysstyrke | 30.0% | 26.2% |
| Lyssterk balanse | 16.0% | 14.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 2.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 58.0% | 56.0% |
| Subtile farger | 28.0% | 27.4% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 13.1% |
| Tydelig fargepreg | 6.0% | 3.6% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 50.0% | 53.7% |
| Nøytrale toner | 46.2% | 41.5% |
| Mørke toner | 3.9% | 4.9% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 60.0% | 54.8% |
| Balansert | 34.0% | 41.7% |
| Klar og intens | 6.0% | 3.6% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 5.9% |
| Mild | 12.0% | 8.3% |
| Balansert | 6.0% | 13.1% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 15.5% |
| Uttalelse | 62.0% | 57.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 28.6% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 8.3% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 8.3% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 32.1% |
| Samstemt palett | 24.0% | 22.6% |
Hva er de mest populære verkene til Kyffin Williams, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Solblomster med fjell bakov… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Fjelldalscottager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Chapel at Dinorwic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Pengwyryd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Plukka kyllä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlight above Gwynant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| En offiser ved Royal Welch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowdon from Drws Y Coed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Dafydd Evans (1900–198… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highgate West Hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Kyffin Williams-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 6600 | 86.8% |
| telefoner | 700 | 9.2% |
| nettbrett | 300 | 3.9% |
Hvilke språk snakker publikummet til Kyffin Williams?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 300 | 75.0% |
| Japanese | 100 | 25.0% |
Hvor mange daglige besøk har Kyffin Williams, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 100 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 200 |
Hva folk spør om angående Kyffin Williams
Hvilke verk av Kyffin Williams blir det åpnet flest av?
- The Way to the Cottages først, med 500 visninger eller 6% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Kyffin Williams på ArtsDot.com?
- 7600 besøk de siste tolv månedene: 1900 til kunstnersiden og 5700 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Kyffin Williams?
- Publikum kommer fra enheter (87%), telefoner (9%) og nettbrett (4%); enheter står for 87% av besøkene.
Hvilke verk av Kyffin Williams treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Harmonisk (Stemning) står for 33% av besøkene, selv om de utgjør 21% av katalogen.