Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Johann Hamza på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Johann Hamza
Folk åpner The chess players oftere enn noe annet verk av Johann Hamza: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 38% av alt som er vist. A cavalier And His Hound og Mußestunde fullfører podiet. Johann Hamza fikk totalt 900 besøk, med 200 på kunstnersiden og 700 på tvers av verkene. Trenden er svakt nedadgående: 50% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 600 besøk. Én smak skiller seg ut: Mørkest (Lysstyrke) står for 75% av de besøkte, mens den kun utgjør 38% av katalogen.
Topp 6: verkene som Johann Hamza sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 6 verkene fra Johann Hamza som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
Hvor populær er Johann Hamza-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Johann Hamza totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Johann Hamza?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 38.1% | 75.0% |
| Myk skygge | 38.1% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 14.3% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 4.8% | 0.0% |
| Lyssterk | 4.8% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 38.1% | 25.0% |
| Subtile farger | 28.6% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 23.8% | 12.5% |
| Tydelig fargepreg | 9.5% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 52.9% | 75.0% |
| Mørke toner | 29.4% | 25.0% |
| Nøytrale toner | 11.8% | 0.0% |
| Monokrom | 5.9% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 57.1% | 75.0% |
| Balansert | 28.6% | 12.5% |
| Klar og intens | 14.3% | 12.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.8% | 0.0% |
| Mild | 19.1% | 37.5% |
| Balansert | 4.8% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 42.9% | 62.5% |
| Uttalelse | 28.6% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 4.8% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 9.5% | 37.5% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 42.9% | 50.0% |
| Samstemt palett | 42.9% | 12.5% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Johann Hamza seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A cavalier And His Hound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Narrator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Die Putzmacherinnen (The Fe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bibliophile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The k. u. k. Herald in Lund… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The chess players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Mußestunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Argument | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Musikalische Unterhaltung A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Intriguing Idea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Johann Hamza?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Johann Hamza ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 100 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 100 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 200 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 200 |
Johann Hamza: raske svar
Hva er det mest viste verket av Johann Hamza?
- Det er The chess players: 300 besøk, 38% av visningene til Johann Hamza. Listen ovenfor går ned til nummer 6.
Hvor mange besøk får Johann Hamza?
- 900 de siste tolv månedene, hvorav 200 på kunstnersiden og 700 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Johann Hamza som folk foretrekker?
- Ja, Mørkest (Lysstyrke): 75% av besøkene for 38% av katalogen.