Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jean Charles Cazin på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jean Charles Cazin: tallene i noen få linjer
LA JOURNEE FAITE er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 12% av alle visningene til Jean Charles Cazin. Deretter kommer Normandy Village og Hutte de chaume. Samlet utgjør kunstnersiden (800 visninger) og verkene (1000 visninger) 1800 visninger. Interessen avtok med 100% mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (1300 besøk). Besøkene favoriserer Mild lysstyrke (Lysstyrke), med 69% av besøkene mot 50% av katalogen.
Jean Charles Cazin: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Jean Charles Cazin.
-
1
LA JOURNEE FAITE
200 visninger · 12.5%
-
2
Normandy Village, 1880
100 visninger · 6.2%
-
3
Hutte de chaume
100 visninger · 6.2%
-
4
Jean Charles Cazin et son fils Michel
100 visninger · 6.2%
-
5
Etude de pin
100 visninger · 6.2%
-
6
La route (Seine et Marne)
100 visninger · 6.2%
-
7
Château en Ecosse (titre attribué)
100 visninger · 6.2%
-
8
Agar et Ismaël
100 visninger · 6.2%
-
9
L'Etang
100 visninger · 6.2%
-
10
The gossips
100 visninger · 6.2%
Når besøker folk Jean Charles Cazin-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 300 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Jean Charles Cazin vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Jean Charles Cazin, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 28.0% | 31.2% |
| Mild lysstyrke | 50.0% | 68.8% |
| Lyssterk balanse | 12.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 6.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.0% | 18.8% |
| Subtile farger | 36.0% | 43.8% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 25.0% |
| Tydelig fargepreg | 8.0% | 12.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 51.2% | 62.5% |
| Nøytrale toner | 32.6% | 18.8% |
| Mørke toner | 7.0% | 12.5% |
| Monokrom | 7.0% | 6.2% |
| Pastellfarger | 2.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.0% | 18.8% |
| Balansert | 52.0% | 68.8% |
| Klar og intens | 10.0% | 12.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 24.0% | 12.5% |
| Mild | 28.0% | 25.0% |
| Balansert | 8.0% | 6.2% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 25.0% |
| Uttalelse | 26.0% | 31.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 6.2% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 6.2% |
| Balansert harmoni | 4.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 44.0% | 43.8% |
| Samstemt palett | 38.0% | 43.8% |
Hva er de mest populære verkene til Jean Charles Cazin, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normandy Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Route Nationale at Samer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'orage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Archangel Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Garenne d'Equihen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Weary Wayfarers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pivoines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quarry of Monsieur Pasc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Jean Charles Cazin?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Jean Charles Cazin, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Jean Charles Cazin
Hvilke verk av Jean Charles Cazin blir det åpnet flest av?
- LA JOURNEE FAITE først, med 200 visninger eller 12% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Jean Charles Cazin på ArtsDot.com?
- 1800 besøk de siste tolv månedene: 800 til kunstnersiden og 1000 til verkene.
Hvilke verk av Jean Charles Cazin treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 69% av besøkene, selv om de utgjør 50% av katalogen.