Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Matejko på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Jan Matejko: tallene i noen få linjer
Stańczyk er stjernen: 9800 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 36% av alle visningene til Jan Matejko. Deretter kommer Slaget ved Grunwald (Detalj) og Sobieski sending Message of Victory to the Pope, after the Battle of Vienna. Samlet utgjør kunstnersiden (8500 visninger) og verkene (20400 visninger) 28900 visninger. Interessen øker, med 187% flere besøk mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Jul 2026 (11500 besøk). De vanligste språkene hos publikum: French (18%), Polish (15%) og Czech (12%). De viktigste landene i publikummet: France (18%), Poland (15%) og Czechia (12%). Per enhet: enheter (52%), telefoner (43%) og nettbrett (6%). Besøkene favoriserer Melankolsk (Emosjonell tone), med 48% av besøkene mot 9% av katalogen.
Jan Matejko: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Jan Matejko.
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
Måned
Kunstnerside
Verksider
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
300
Jul 2026
2100
9400
Aug 2026
500
1400
Sep 2026
1400
2500
Oct 2026
4400
6800
Når blir verkene til Jan Matejko vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Jan Matejko, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dramatisk intensitet
63.6%
48.5%
Drømmende og romantisk
18.2%
51.0%
Eterisk
9.1%
0.0%
Luksuriøs og overdådig
9.1%
0.0%
Nostalgi preget
0.0%
0.5%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Melankolsk
9.1%
48.0%
Dramatisk
27.3%
40.7%
Alvorstung
36.4%
5.9%
Ettertenksomt
9.1%
4.9%
Trøstende og trygg
0.0%
0.5%
Eterisk
9.1%
0.0%
Kraftfullt
9.1%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
30.0%
56.5%
Myk skygge
26.0%
29.0%
Mild lysstyrke
20.0%
9.3%
Lyssterk balanse
18.0%
4.8%
Lyssterk
6.0%
0.4%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
34.0%
11.9%
Subtile farger
20.0%
55.0%
Balansert mykhet
22.0%
21.9%
Tydelig fargepreg
24.0%
10.4%
Livlig farge
0.0%
0.7%
Fargepalett
Fargepalett
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Jordnær
62.2%
88.1%
Mørke toner
13.3%
7.5%
Nøytrale toner
20.0%
3.6%
Pastellfarger
2.2%
0.8%
Monokrom
2.2%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
40.0%
59.9%
Balansert
36.0%
29.0%
Klar og intens
24.0%
11.2%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
16.0%
37.5%
Mild
12.0%
19.3%
Balansert
20.0%
8.9%
Sterk kontrast
20.0%
7.8%
Uttalelse
32.0%
26.4%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
0.0%
4.1%
Mykt sammensatt palett
10.0%
10.8%
Balansert harmoni
10.0%
10.8%
Sterk fargeharmoni
32.0%
61.3%
Samstemt palett
48.0%
13.0%
Hva er de mest populære verkene til Jan Matejko, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
Kunstverk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Stańczyk during a ball at t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Slaget ved Grunwald [Tannen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
500
Polens fall
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Grunnloven av 3. mai 1791
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Den prøyssiske hyllest
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
0
Copernicus i tårnet i Fromb…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
100
Skargas preken
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
600
Båthy ved Pskov
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
700
Slaget ved Grunwald (Detalj)
0
0
0
0
0
0
0
0
1000
200
300
800
Stańczyk
0
0
0
0
0
0
0
0
2700
300
1400
2500
Hvilke enheter bruker Jan Matejko-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
Enhet
Besøkninger
Del
enheter
14900
51.6%
telefoner
12300
42.6%
nettbrett
1700
5.9%
Hvilke språk snakker publikummet til Jan Matejko?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
Språk
Besøkninger
Del
French
700
17.5%
Polish
600
15.0%
Czech
500
12.5%
Spanish
500
12.5%
English
400
10.0%
Italian
300
7.5%
Russian
300
7.5%
Finnish
200
5.0%
Turkish
200
5.0%
Korean
100
2.5%
Hvor mange daglige besøk har Jan Matejko, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
Dag
Besøkninger
Sat 17 Oct
700
Sun 18 Oct
200
Mon 19 Oct
500
Tue 20 Oct
800
Wed 21 Oct
200
Thu 22 Oct
400
Fri 23 Oct
500
Sat 24 Oct
1500
Sun 25 Oct
700
Mon 26 Oct
400
Tue 27 Oct
1000
Wed 28 Oct
700
Thu 29 Oct
300
Fri 30 Oct
200
Sat 31 Oct
800
Sun 1 Nov
600
Mon 2 Nov
300
Tue 3 Nov
500
Wed 4 Nov
100
Thu 5 Nov
300
Fri 6 Nov
500
Sat 7 Nov (prognose)
800
Sun 8 Nov (prognose)
400
Mon 9 Nov (prognose)
300
Tue 10 Nov (prognose)
600
Wed 11 Nov (prognose)
300
Thu 12 Nov (prognose)
300
Fri 13 Nov (prognose)
300
Sat 14 Nov (prognose)
800
Sun 15 Nov (prognose)
400
Mon 16 Nov (prognose)
300
Tue 17 Nov (prognose)
600
Wed 18 Nov (prognose)
300
Thu 19 Nov (prognose)
300
Fri 20 Nov (prognose)
300
Sat 21 Nov (prognose)
800
Sun 22 Nov (prognose)
400
Mon 23 Nov (prognose)
300
Tue 24 Nov (prognose)
600
Wed 25 Nov (prognose)
300
Thu 26 Nov (prognose)
300
Fri 27 Nov (prognose)
300
Hva folk spør om angående Jan Matejko
Hvilke verk av Jan Matejko blir det åpnet flest av?
Stańczyk først, med 9800 visninger eller 36% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Jan Matejko på ArtsDot.com?
28900 besøk de siste tolv månedene: 8500 til kunstnersiden og 20400 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Jan Matejko?
Publikum kommer fra enheter (52%), telefoner (43%) og nettbrett (6%); enheter står for 52% av besøkene.
Hvilke språk bruker publikummet til Jan Matejko?
French (18%), Polish (15%) og Czech (12%). Det primære språket, French, utgjør 18% av de besøkende.
Hvilke verk av Jan Matejko treffer smaken til de besøkende best?
Verker tagget med Melankolsk (Emosjonell tone) står for 48% av besøkene, selv om de utgjør 9% av katalogen.