Jan Lebenstein Besøksstatistikk og mest viste verk

1930 – 1999

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jan Lebenstein på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

Kortversjonen for Jan Lebenstein

Folk åpner Axial Figure 197 oftere enn noe annet verk av Jan Lebenstein: 100 visninger i løpet av tolv måneder, eller 25% av alt som er vist. Axial Figure og Animal II fullfører podiet. Jan Lebenstein fikk totalt 500 besøk, med 200 på kunstnersiden og 300 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 300 besøk. Én smak skiller seg ut: Nøytrale toner (Fargepalett) står for 33% av de besøkte, mens den kun utgjør 12% av katalogen.

Topp 4: verkene som Jan Lebenstein sine følgere åpner mest

En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 4 verkene fra Jan Lebenstein som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.

  1. Axial Figure 197 1 Axial Figure 197, 1963 100 visninger · 25.0%
  2. Axial Figure 2 Axial Figure, 1959 100 visninger · 25.0%
  3. Animal II 3 Animal II, 1963 100 visninger · 25.0%
  4. Axial Figure 4 Axial Figure, 1960 100 visninger · 25.0%

Hvor populær er Jan Lebenstein-siden, måned for måned?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Vis tallene bak dette diagrammet
MånedKunstnersideVerksider
Oct 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 20260300
Aug 20261000
Sep 20261000

Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Jan Lebenstein totalt sett?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Jan Lebenstein seg gjennom året?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Vis tallene bak dette diagrammet
KunstverkOct 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Axial Figure 90000000000000
Axial Figure 76000000000000
Axial Figure 19700000000010000
Animal II000000000000
Axial Figure 154000000000000
Axial Figure00000000010000
Axial Figure 68000000000000
Axial Figure 38000000000000
Figure000000000000
Axial Figure00000000010000

På hvilke språk leses Jan Lebenstein?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvordan ser de daglige besøkene til Jan Lebenstein ut, og hva er prognosen?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Vis tallene bak dette diagrammet
DagBesøkninger
Wed 23 Sep0
Thu 24 Sep0
Fri 25 Sep0
Sat 26 Sep0
Sun 27 Sep0
Mon 28 Sep0
Tue 29 Sep0
Wed 30 Sep0
Thu 1 Oct0
Fri 2 Oct0
Sat 3 Oct0
Sun 4 Oct0
Mon 5 Oct0
Tue 6 Oct0
Wed 7 Oct0
Thu 8 Oct0
Fri 9 Oct0
Sat 10 Oct0
Sun 11 Oct0
Mon 12 Oct0
Tue 13 Oct0
Wed 14 Oct (prognose)0
Thu 15 Oct (prognose)0
Fri 16 Oct (prognose)0
Sat 17 Oct (prognose)0
Sun 18 Oct (prognose)0
Mon 19 Oct (prognose)0
Tue 20 Oct (prognose)0
Wed 21 Oct (prognose)0
Thu 22 Oct (prognose)0
Fri 23 Oct (prognose)0
Sat 24 Oct (prognose)0
Sun 25 Oct (prognose)0
Mon 26 Oct (prognose)0
Tue 27 Oct (prognose)0
Wed 28 Oct (prognose)0
Thu 29 Oct (prognose)0
Fri 30 Oct (prognose)0
Sat 31 Oct (prognose)0
Sun 1 Nov (prognose)0
Mon 2 Nov (prognose)0
Tue 3 Nov (prognose)0

Jan Lebenstein: raske svar

Hva er det mest viste verket av Jan Lebenstein?

Det er Axial Figure 197: 100 besøk, 25% av visningene til Jan Lebenstein. Listen ovenfor går ned til nummer 4.

Hvor mange besøk får Jan Lebenstein?

500 de siste tolv månedene, hvorav 200 på kunstnersiden og 300 på de enkelte verkene.

Er det en type verk av Jan Lebenstein som folk foretrekker?

Ja, Nøytrale toner (Fargepalett): 33% av besøkene for 12% av katalogen.