Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til James Giles på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for James Giles
Folk åpner Stags on the Highlands oftere enn noe annet verk av James Giles: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 15% av alt som er vist. Fyvie Castle, Aberdeenshire og Gray Campbell fullfører podiet. James Giles fikk totalt 3600 besøk, med 1700 på kunstnersiden og 1900 på tvers av verkene. Trenden er svakt nedadgående: 25% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 2900 besøk. Besøk fordelt på enheter (86%), telefoner (11%) og nettbrett (3%). Én smak skiller seg ut: Uttalelse (Kontrast) står for 65% av de besøkte, mens den kun utgjør 36% av katalogen.
Topp 10: verkene som James Giles sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra James Giles som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Stags on the Highlands
300 visninger · 15.0%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 visninger · 10.0%
-
3
Gray Campbell, 1836
200 visninger · 10.0%
-
4
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 visninger · 5.0%
-
5
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 visninger · 5.0%
-
6
Waterfall, 1851
100 visninger · 5.0%
-
7
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 visninger · 5.0%
-
8
Castle Fraser, 1858
100 visninger · 5.0%
-
9
Tolquhon Castle
100 visninger · 5.0%
-
10
Marischal College Quadrangle, Aberdeen, 1861
100 visninger · 5.0%
Hvor populær er James Giles-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1500 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til James Giles totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til James Giles?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 48.0% | 35.0% |
| Myk skygge | 22.0% | 35.0% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 25.0% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 5.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.0% | 10.0% |
| Subtile farger | 36.0% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 38.0% | 40.0% |
| Tydelig fargepreg | 12.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 76.6% | 88.2% |
| Mørke toner | 14.9% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 8.5% | 11.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 34.0% | 30.0% |
| Balansert | 62.0% | 70.0% |
| Klar og intens | 4.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 10.0% |
| Mild | 14.0% | 15.0% |
| Balansert | 20.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 10.0% |
| Uttalelse | 36.0% | 65.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 15.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 5.0% |
| Balansert harmoni | 6.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 46.0% | 50.0% |
| Samstemt palett | 34.0% | 30.0% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til James Giles seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lochside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| En Falconer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait in a Maroon C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Elphinstone (1431–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Weird Wife o' Lang Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baillie George Hendry of Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of the Drawing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir James Giles sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3100 | 86.1% |
| telefoner | 400 | 11.1% |
| nettbrett | 100 | 2.8% |
På hvilke språk leses James Giles?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 60.0% |
| Korean | 100 | 20.0% |
| Serbian | 100 | 20.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til James Giles ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 100 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 100 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 200 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 300 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 200 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 300 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 100 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 300 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 400 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 300 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 400 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
James Giles: raske svar
Hva er det mest viste verket av James Giles?
- Det er Stags on the Highlands: 300 besøk, 15% av visningene til James Giles. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får James Giles?
- 3600 de siste tolv månedene, hvorav 1700 på kunstnersiden og 1900 på de enkelte verkene.
Ser folk på James Giles på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (86%), telefoner (11%) og nettbrett (3%); enheter leder med 86%.
Er det en type verk av James Giles som folk foretrekker?
- Ja, Uttalelse (Kontrast): 65% av besøkene for 36% av katalogen.