Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til James Drummond på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
James Drummond: tallene i noen få linjer
The Porteous Mob er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 29% av alle visningene til James Drummond. Deretter kommer The Return of Mary Queen of Scots to Edinburgh og James I of Scotland Sees His Future Queen. Samlet utgjør kunstnersiden (400 visninger) og verkene (600 visninger) 1000 visninger. Beste måned: Jul 2026 (600 besøk). Besøkene favoriserer Balansert mykhet (Fargemetning), med 71% av besøkene mot 50% av katalogen.
James Drummond: 6 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av James Drummond.
-
1
The Porteous Mob, 1855
200 visninger · 28.6%
-
2
The Return of Mary Queen of Scots to Edinburgh, 1870
100 visninger · 14.3%
-
3
James I of Scotland Sees His Future Queen, 1851
100 visninger · 14.3%
-
4
George Wishart on His Way to Execution Administering the Sacrament for the First Time in Scotland after Protestant Reform, 1845
100 visninger · 14.3%
-
5
Montrose, 1859
100 visninger · 14.3%
-
6
The Fiery Cross, 1845
100 visninger · 14.3%
Når besøker folk James Drummond-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Når blir verkene til James Drummond vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos James Drummond, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 42.9% | 50.0% |
| Nostalgi preget | 28.6% | 25.0% |
| Drømmende og romantisk | 28.6% | 25.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 42.9% | 50.0% |
| Ettertenksomt | 14.3% | 25.0% |
| Alvorstung | 14.3% | 25.0% |
| Rolig | 14.3% | 0.0% |
| Nostalgi preget av vemod | 14.3% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 58.3% | 71.4% |
| Myk skygge | 41.7% | 28.6% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 8.3% | 0.0% |
| Subtile farger | 33.3% | 28.6% |
| Balansert mykhet | 50.0% | 71.4% |
| Tydelig fargepreg | 8.3% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 33.3% | 42.9% |
| Balansert | 66.7% | 57.1% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 8.3% | 28.6% |
| Mild | 58.3% | 42.9% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 8.3% | 0.0% |
| Uttalelse | 25.0% | 28.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.7% | 14.3% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 16.7% | 14.3% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 28.6% |
| Samstemt palett | 33.3% | 42.9% |
Hva er de mest populære verkene til James Drummond, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Wishart on His Way t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Good Knight: War | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Good Knight: Peace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return of Mary Queen of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fiery Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| James I of Scotland Sees Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 'That old weird bell strang… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return of Mary Queen of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Montrose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Marriage of Mary, Queen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til James Drummond?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har James Drummond, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående James Drummond
Hvilke verk av James Drummond blir det åpnet flest av?
- The Porteous Mob først, med 200 visninger eller 29% av visningene. 6 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til James Drummond på ArtsDot.com?
- 1000 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden og 600 til verkene.
Hvilke verk av James Drummond treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Balansert mykhet (Fargemetning) står for 71% av besøkene, selv om de utgjør 50% av katalogen.