Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Jacob Van Loo på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Jacob Van Loo i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var Young Woman Going to Bed det mest viste verket av Jacob Van Loo på ArtsDot.com: 600 visninger, noe som utgjør 24% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av Ariadne. og Amarillis crowning Blueberry.. Totalt ble det 1700 besøk til Jacob Van Loo: 700 til kunstnerens side og 1000 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 400% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 900 besøk. Besøkende har en preferanse for Uttalelse (Kontrast): 76% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 30% av kunstnerens katalog.
De 9 mest viste verkene til Jacob Van Loo
Dette er de 9 verkene av Jacob Van Loo som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
Young Woman Going to Bed
600 visninger · 24.0%
-
2
Ariadne.
500 visninger · 20.0%
-
3
Amarillis crowning Blueberry.
400 visninger · 16.0%
-
4
Danae, 1660
300 visninger · 12.0%
-
5
Diana and Her Nymphs, 1654
200 visninger · 8.0%
-
6
Study of a woman
200 visninger · 8.0%
-
7
Concert, 1650
100 visninger · 4.0%
-
8
Portrait of Lucretia Boudaen
100 visninger · 4.0%
-
9
Portrait of Jan Hinlopen and Leonora Huydecoper, 1657
100 visninger · 4.0%
Hvor mange besøker Jacob Van Loo-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 700 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 500 |
Hvor ofte blir verkene til Jacob Van Loo vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Jacob Van Loo?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 52.8% | 0.0% |
| Drømmende og romantisk | 16.7% | 47.1% |
| Klassisk | 16.7% | 0.0% |
| Eventyrlig og leken | 2.8% | 23.5% |
| Luksuriøs og overdådig | 8.3% | 5.9% |
| Mystisk | 2.8% | 17.6% |
| Elegant | 0.0% | 5.9% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 27.8% | 5.9% |
| Melankolsk | 5.6% | 47.1% |
| Alvorstung | 22.2% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 16.7% | 0.0% |
| Lekent | 2.8% | 23.5% |
| Eterisk | 2.8% | 17.6% |
| Romantisk og varm | 8.3% | 5.9% |
| Fredfull | 5.6% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 74.0% | 52.0% |
| Myk skygge | 24.0% | 48.0% |
| Mild lysstyrke | 2.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 62.0% | 64.0% |
| Subtile farger | 30.0% | 4.0% |
| Balansert mykhet | 8.0% | 32.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 85.4% | 100.0% |
| Monokrom | 12.2% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 2.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 84.0% | 68.0% |
| Balansert | 16.0% | 32.0% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 26.0% | 0.0% |
| Mild | 18.0% | 4.0% |
| Balansert | 12.0% | 4.0% |
| Sterk kontrast | 14.0% | 16.0% |
| Uttalelse | 30.0% | 76.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 6.0% | 8.0% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 26.0% | 56.0% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 20.0% |
| Samstemt palett | 20.0% | 16.0% |
Hvilke verk av Jacob Van Loo blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allegory of Fortune | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus and Ariadne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Thomas Corneille | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amorous Couple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Susannah and the Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait of Rutger v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana and her nymphs, resti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of Wealth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Jacob Van Loo?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Jacob Van Loo hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 700 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 100 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 100 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 300 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Jacob Van Loo på ArtsDot.com
Hvilke verk av Jacob Van Loo er mest populære?
- Young Woman Going to Bed er det mest populære verket med 600 visninger (24% av alle visninger av Jacob Van Loo). Rangeringen ovenfor viser de 9 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Jacob Van Loo på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Jacob Van Loo fått 1700 besøk: 700 på kunstnerprofilen og 1000 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Jacob Van Loo?
- De foretrekker Uttalelse (Kontrast): 76% av besøkene, mot 30% av kunstnerens katalog.