Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til István Nagy på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for István Nagy
Folk åpner Newspaper Reader oftere enn noe annet verk av István Nagy: 200 visninger i løpet av tolv måneder, eller 5% av alt som er vist. Swiss-capped Self-portrait og Reader fullfører podiet. István Nagy fikk totalt 4000 besøk, med 500 på kunstnersiden og 3500 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 3400 besøk. Besøk fordelt på enheter (90%) og telefoner (10%). Én smak skiller seg ut: Jordnær (Fargepalett) står for 75% av de besøkte, mens den kun utgjør 59% av katalogen.
Topp 10: verkene som István Nagy sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra István Nagy som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Newspaper Reader
200 visninger · 4.7%
-
2
Swiss-capped Self-portrait
200 visninger · 4.7%
-
3
Reader
200 visninger · 4.7%
-
4
Drinking Girl
200 visninger · 4.7%
-
5
On A Waterfront
200 visninger · 4.7%
-
6
Little Girl
100 visninger · 2.3%
-
7
Hill Landscape
100 visninger · 2.3%
-
8
Autumn In Bakony
100 visninger · 2.3%
-
9
Hillside With Bushes And With Tree Trunks
100 visninger · 2.3%
-
10
Cows Between Trees
100 visninger · 2.3%
Hvor populær er István Nagy-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 3200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til István Nagy totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til István Nagy?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 34.0% | 46.5% |
| Myk skygge | 38.0% | 25.6% |
| Mild lysstyrke | 26.0% | 18.6% |
| Lyssterk balanse | 2.0% | 9.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 18.0% | 25.6% |
| Subtile farger | 36.0% | 37.2% |
| Balansert mykhet | 32.0% | 34.9% |
| Tydelig fargepreg | 14.0% | 2.3% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 59.3% | 75.0% |
| Mørke toner | 37.0% | 12.5% |
| Nøytrale toner | 3.7% | 12.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 36.0% | 39.5% |
| Balansert | 50.0% | 46.5% |
| Klar og intens | 14.0% | 14.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 12.0% | 14.0% |
| Mild | 24.0% | 20.9% |
| Balansert | 16.0% | 11.6% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 23.3% |
| Uttalelse | 22.0% | 30.2% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 22.0% | 25.6% |
| Mykt sammensatt palett | 18.0% | 18.6% |
| Balansert harmoni | 22.0% | 20.9% |
| Sterk fargeharmoni | 32.0% | 27.9% |
| Samstemt palett | 6.0% | 7.0% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til István Nagy seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Transylvania Landscape - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinking Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With A Dolly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Girl With Yellow Bab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow In Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mobiltelefoner, nettbrett eller datamaskiner: hvordan blir István Nagy sett?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3600 | 90.0% |
| telefoner | 400 | 10.0% |
På hvilke språk leses István Nagy?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til István Nagy ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 0 |
István Nagy: raske svar
Hva er det mest viste verket av István Nagy?
- Det er Newspaper Reader: 200 besøk, 5% av visningene til István Nagy. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får István Nagy?
- 4000 de siste tolv månedene, hvorav 500 på kunstnersiden og 3500 på de enkelte verkene.
Ser folk på István Nagy på en telefon eller en datamaskin?
- Begge: besøksfordeling som enheter (90%) og telefoner (10%); enheter leder med 90%.
Er det en type verk av István Nagy som folk foretrekker?
- Ja, Jordnær (Fargepalett): 75% av besøkene for 59% av katalogen.