Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Hubert Cook på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Hubert Cook: tallene i noen få linjer
Foundry er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 40% av alle visningene til Hubert Cook. Deretter kommer Railway Works Interior og The Late Chief Warder A. H. Cook, DCM, MM. Samlet utgjør kunstnersiden (300 visninger) og verkene (500 visninger) 800 visninger. Beste måned: Jul 2026 (800 besøk). Besøkene favoriserer Balansert (Fargeintensitet), med 80% av besøkene mot 43% av katalogen.
Hubert Cook: 4 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Hubert Cook.
Når besøker folk Hubert Cook-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Hubert Cook vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Hubert Cook, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 14.3% | 0.0% |
| Myk skygge | 71.4% | 100.0% |
| Mild lysstyrke | 14.3% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 14.3% | 0.0% |
| Subtile farger | 28.6% | 60.0% |
| Balansert mykhet | 14.3% | 20.0% |
| Tydelig fargepreg | 42.9% | 20.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 14.3% | 0.0% |
| Balansert | 42.9% | 80.0% |
| Klar og intens | 42.9% | 20.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 42.9% | 20.0% |
| Balansert | 14.3% | 20.0% |
| Sterk kontrast | 42.9% | 60.0% |
| Uttalelse | 0.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 14.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 14.3% | 20.0% |
| Sterk fargeharmoni | 71.4% | 80.0% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Hubert Cook, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roger's Lido, Knaresborough… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Electric Welder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Railway Works Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foundry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Railway Works Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Lawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Late Chief Warder A. H.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Hubert Cook?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Hubert Cook, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Hubert Cook
Hvilke verk av Hubert Cook blir det åpnet flest av?
- Foundry først, med 200 visninger eller 40% av visningene. 4 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Hubert Cook på ArtsDot.com?
- 800 besøk de siste tolv månedene: 300 til kunstnersiden og 500 til verkene.
Hvilke verk av Hubert Cook treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Balansert (Fargeintensitet) står for 80% av besøkene, selv om de utgjør 43% av katalogen.