Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Henry Sandercock på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Henry Sandercock
Folk åpner The final stroke oftere enn noe annet verk av Henry Sandercock: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 27% av alt som er vist. Shouting at the Caddie og Measuring Up fullfører podiet. Henry Sandercock fikk totalt 1200 besøk, med 100 på kunstnersiden og 1100 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 1100 besøk. Én smak skiller seg ut: Mild (Kontrast) står for 91% av de besøkte, mens den kun utgjør 68% av katalogen.
Topp 8: verkene som Henry Sandercock sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 8 verkene fra Henry Sandercock som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
The final stroke
300 visninger · 27.3%
-
2
Shouting at the Caddie
200 visninger · 18.2%
-
3
Measuring Up
100 visninger · 9.1%
-
4
The Lethargic Golfers
100 visninger · 9.1%
-
5
Frustration On The Golf Course
100 visninger · 9.1%
-
6
The Golfer Disturbed by a Windy Blast
100 visninger · 9.1%
-
7
Donkeys On The Golf Course
100 visninger · 9.1%
-
8
The attacked golfer
100 visninger · 9.1%
Hvor populær er Henry Sandercock-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 100 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Henry Sandercock totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Henry Sandercock?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 5.3% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 42.1% | 36.4% |
| Lyssterk balanse | 42.1% | 54.5% |
| Lyssterk | 10.5% | 9.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 63.2% | 72.7% |
| Subtile farger | 21.1% | 9.1% |
| Balansert mykhet | 15.8% | 18.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.6% | 54.5% |
| Balansert | 42.1% | 45.5% |
| Klar og intens | 5.3% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.5% | 0.0% |
| Mild | 68.4% | 90.9% |
| Balansert | 10.5% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 10.5% | 9.1% |
| Uttalelse | 0.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 36.8% | 45.5% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 10.5% | 18.2% |
| Sterk fargeharmoni | 15.8% | 9.1% |
| Samstemt palett | 36.8% | 27.3% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Henry Sandercock seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The attacked golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Surprised Golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Golfing Moves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The School Boy Golfers In T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golfer Disturbed by a W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Roadmen disturbed by th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The furious golfer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frustration On The Golf Cou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Golfer being disturbed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hopelessly Bunkered | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Henry Sandercock?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Henry Sandercock ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Henry Sandercock: raske svar
Hva er det mest viste verket av Henry Sandercock?
- Det er The final stroke: 300 besøk, 27% av visningene til Henry Sandercock. Listen ovenfor går ned til nummer 8.
Hvor mange besøk får Henry Sandercock?
- 1200 de siste tolv månedene, hvorav 100 på kunstnersiden og 1100 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Henry Sandercock som folk foretrekker?
- Ja, Mild (Kontrast): 91% av besøkene for 68% av katalogen.