Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Harold Hopps på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Harold Hopps: tallene i noen få linjer
Higher Bebington, Wirral er stjernen: 1200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 22% av alle visningene til Harold Hopps. Deretter kommer Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 og Wallasey Mill, Wirral. Samlet utgjør kunstnersiden (1500 visninger) og verkene (3600 visninger) 5100 visninger. Interessen avtok med 29% mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Jul 2026 (3700 besøk). Per enhet: enheter (69%), telefoner (29%) og nettbrett (2%). Besøkene favoriserer Mild lysstyrke (Lysstyrke), med 63% av besøkene mot 40% av katalogen.
Harold Hopps: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Harold Hopps.
-
1
Higher Bebington, Wirral, 1917
1200 visninger · 22.2%
-
2
Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856
300 visninger · 5.6%
-
3
Wallasey Mill, Wirral
300 visninger · 5.6%
-
4
Yorkshire Moors
300 visninger · 5.6%
-
5
Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral, 1902
200 visninger · 3.7%
-
6
Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral, 1909
200 visninger · 3.7%
-
7
Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral, 1935
200 visninger · 3.7%
-
8
Bidston Hall Farm, Wirral, 1915
200 visninger · 3.7%
-
9
Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral, 1918
200 visninger · 3.7%
-
10
Storeton Ridge, Wirral, 1916
200 visninger · 3.7%
Når besøker folk Harold Hopps-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 2900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 400 | 300 |
| Oct 2026 | 200 | 300 |
Når blir verkene til Harold Hopps vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Harold Hopps, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 40.0% | 63.0% |
| Lyssterk balanse | 58.0% | 37.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 46.0% | 44.4% |
| Subtile farger | 40.0% | 44.4% |
| Balansert mykhet | 14.0% | 11.1% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.0% | 38.9% |
| Balansert | 62.0% | 61.1% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 4.0% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 1.8% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 7.4% |
| Uttalelse | 74.0% | 90.7% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 56.0% | 57.4% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 18.5% |
| Balansert harmoni | 12.0% | 9.3% |
| Sterk fargeharmoni | 12.0% | 14.8% |
| Samstemt palett | 0.0% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Harold Hopps, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Higher Bebington, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 200 |
| Wallasey, Wirral, Claremoun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storeton Ridge, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Magazine Brow with Liscard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Red and Yellow Noses, New B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Egremont Ferry, Wallasey, W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the End of Bidsto… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gayton Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breck Road, Wallasey, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Irby Mill, Wirral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Harold Hopps-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 3500 | 68.6% |
| telefoner | 1500 | 29.4% |
| nettbrett | 100 | 2.0% |
Hvilke språk snakker publikummet til Harold Hopps?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Harold Hopps, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 500 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 900 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 700 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 800 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 900 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 500 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Harold Hopps
Hvilke verk av Harold Hopps blir det åpnet flest av?
- Higher Bebington, Wirral først, med 1200 visninger eller 22% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Harold Hopps på ArtsDot.com?
- 5100 besøk de siste tolv månedene: 1500 til kunstnersiden og 3600 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Harold Hopps?
- Publikum kommer fra enheter (69%), telefoner (29%) og nettbrett (2%); enheter står for 69% av besøkene.
Hvilke verk av Harold Hopps treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 63% av besøkene, selv om de utgjør 40% av katalogen.