Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Giuseppe Abbati på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Giuseppe Abbati: tallene i noen få linjer
Cloister er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 25% av alle visningene til Giuseppe Abbati. Deretter kommer The Tower of the Palazzo Del Podestà og A Man Seated and Asleep. Samlet utgjør kunstnersiden (1600 visninger) og verkene (800 visninger) 2400 visninger. Interessen øker, med 1000% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (1200 besøk). Besøkene favoriserer Monokromatisk (Fargeintensitet), med 50% av besøkene mot 33% av katalogen.
Giuseppe Abbati: 6 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Giuseppe Abbati.
-
1
Cloister, 1861
200 visninger · 25.0%
-
2
The Tower of the Palazzo Del Podestà, 1865
200 visninger · 25.0%
-
3
A Man Seated and Asleep, 1865
100 visninger · 12.5%
-
4
The milkman in Piagentina, 1864
100 visninger · 12.5%
-
5
Horse in the Sunlight, 1866
100 visninger · 12.5%
-
6
Interior of a cloister (San Marco), 1865
100 visninger · 12.5%
Når besøker folk Giuseppe Abbati-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 900 | 200 |
Når blir verkene til Giuseppe Abbati vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Giuseppe Abbati, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 41.7% | 50.0% |
| Myk skygge | 41.7% | 37.5% |
| Mild lysstyrke | 16.7% | 12.5% |
| Lyssterk balanse | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 25.0% | 37.5% |
| Subtile farger | 25.0% | 12.5% |
| Balansert mykhet | 41.7% | 50.0% |
| Tydelig fargepreg | 8.3% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 33.3% | 50.0% |
| Balansert | 58.3% | 50.0% |
| Klar og intens | 8.3% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 16.7% | 25.0% |
| Mild | 16.7% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 25.0% | 25.0% |
| Uttalelse | 41.7% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 8.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 83.3% | 87.5% |
| Samstemt palett | 8.3% | 12.5% |
Hva er de mest populære verkene til Giuseppe Abbati, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Man Seated and Asleep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Artist Stanislao Pointe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cloister | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Country Road with Cypresses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The milkman in Piagentina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Gallery with Armor Bearer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tower of the Palazzo De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Marina in Castiglioncello | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse in the Sunlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Hvilke språk snakker publikummet til Giuseppe Abbati?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 700 | 87.5% |
| Czech | 100 | 12.5% |
Hvor mange daglige besøk har Giuseppe Abbati, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 100 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Giuseppe Abbati
Hvilke verk av Giuseppe Abbati blir det åpnet flest av?
- Cloister først, med 200 visninger eller 25% av visningene. 6 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Giuseppe Abbati på ArtsDot.com?
- 2400 besøk de siste tolv månedene: 1600 til kunstnersiden og 800 til verkene.
Hvilke verk av Giuseppe Abbati treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Monokromatisk (Fargeintensitet) står for 50% av besøkene, selv om de utgjør 33% av katalogen.