Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Gershon Iskowitz på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Gershon Iskowitz: tallene i noen få linjer
Orange Blue Mauve Painting er stjernen: 100 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 50% av alle visningene til Gershon Iskowitz. Deretter kommer Violet Deep I. Samlet utgjør kunstnersiden (500 visninger) og verkene (100 visninger) 600 visninger. Interessen øker, med 300% flere besøk mellom Sep 2026 og Oct 2026. Beste måned: Oct 2026 (400 besøk). Besøkene favoriserer Klar og intens (Fargeintensitet), med 100% av besøkene mot 40% av katalogen.
Gershon Iskowitz: 2 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Gershon Iskowitz.
Når besøker folk Gershon Iskowitz-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 400 | 0 |
Når blir verkene til Gershon Iskowitz vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Gershon Iskowitz, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 20.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 40.0% | 50.0% |
| Mild lysstyrke | 0.0% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 40.0% | 50.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 20.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 0.0% | 0.0% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 60.0% | 100.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 40.0% | 50.0% |
| Pastellfarger | 20.0% | 50.0% |
| Jordnær | 20.0% | 0.0% |
| Nøytrale toner | 20.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 0.0% |
| Balansert | 40.0% | 0.0% |
| Klar og intens | 40.0% | 100.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 20.0% | 50.0% |
| Mild | 40.0% | 50.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 20.0% | 0.0% |
| Uttalelse | 20.0% | 0.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 50.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 50.0% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 0.0% |
| Samstemt palett | 40.0% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Gershon Iskowitz, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Orange Blue Mauve Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Action | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| October 1973 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Violet Deep I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Gershon Iskowitz?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 300 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Gershon Iskowitz, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 200 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 200 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 300 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Gershon Iskowitz
Hvilke verk av Gershon Iskowitz blir det åpnet flest av?
- Orange Blue Mauve Painting først, med 100 visninger eller 50% av visningene. 2 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Gershon Iskowitz på ArtsDot.com?
- 600 besøk de siste tolv månedene: 500 til kunstnersiden og 100 til verkene.
Hvilke verk av Gershon Iskowitz treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Klar og intens (Fargeintensitet) står for 100% av besøkene, selv om de utgjør 40% av katalogen.