Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Georges Rouget på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Georges Rouget
Folk åpner SAINT LOUIS RENDANT LA JUSTICE SOUS LE CHENE DE VINCENNES.1260 oftere enn noe annet verk av Georges Rouget: 400 visninger i løpet av tolv måneder, eller 22% av alt som er vist. MORT DE SAINT LOUIS DEVANT TUNIS.25 AOUT 1270 og Mariage de Napoléon Ier et de Marie Louise, 2 avril 1810 fullfører podiet. Georges Rouget fikk totalt 2500 besøk, med 700 på kunstnersiden og 1800 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 1400 besøk. Én smak skiller seg ut: Elegant (Stemning) står for 100% av de besøkte, mens den kun utgjør 33% av katalogen.
Topp 10: verkene som Georges Rouget sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Georges Rouget som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
SAINT LOUIS RENDANT LA JUSTICE SOUS LE CHENE DE VINCENNES.1260
400 visninger · 22.2%
-
2
MORT DE SAINT LOUIS DEVANT TUNIS.25 AOUT 1270
200 visninger · 11.1%
-
3
Mariage de Napoléon Ier et de Marie Louise, 2 avril 1810
100 visninger · 5.6%
-
4
SAINT LOUIS RECOIT A PTOLEMAIS LES ENVOYES DU VIEUX DE LA MONTAGNE.1251
100 visninger · 5.6%
-
5
NAPOLEON RECOIT A SAINT CLOUD LE SENATUS CONSULTE QUI LE PROCLAME EMPEREUR DES FRANCAIS.18 MAI 1804
100 visninger · 5.6%
-
6
Portrait du général M. Portrait d'homme (titre ancien)
100 visninger · 5.6%
-
7
CHARLES III, DIT LE SIMPLE, ROI DE FRANCE (879 929)
100 visninger · 5.6%
-
8
FRANCOIS MIRANDA, LIEUTENANT GENERAL ( 1816)
100 visninger · 5.6%
-
9
Oedipe et Antigone sur le mont Cytheron
100 visninger · 5.6%
-
10
LOUIS RENE MADELEINE LEVASSOR DE LA TOUCHE TREVILLE, CONTRE AMIRAL EN 1792 (1745 1804)
100 visninger · 5.6%
Hvor populær er Georges Rouget-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1000 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 200 | 600 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Georges Rouget totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Georges Rouget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Klassisk | 44.4% | 0.0% |
| Elegant | 33.3% | 100.0% |
| Dramatisk intensitet | 22.2% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 25.6% | 16.7% |
| Myk skygge | 46.2% | 61.1% |
| Mild lysstyrke | 23.1% | 16.7% |
| Lyssterk balanse | 5.1% | 5.6% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 35.9% | 16.7% |
| Subtile farger | 38.5% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 15.4% | 16.7% |
| Tydelig fargepreg | 10.3% | 16.7% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 76.0% | 69.2% |
| Mørke toner | 20.0% | 23.1% |
| Nøytrale toner | 4.0% | 7.7% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 38.5% | 16.7% |
| Balansert | 51.3% | 72.2% |
| Klar og intens | 10.3% | 11.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 7.7% | 5.6% |
| Mild | 7.7% | 0.0% |
| Balansert | 10.3% | 5.6% |
| Sterk kontrast | 23.1% | 27.8% |
| Uttalelse | 51.3% | 61.1% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 5.1% | 5.6% |
| Mykt sammensatt palett | 15.4% | 22.2% |
| Balansert harmoni | 23.1% | 11.1% |
| Sterk fargeharmoni | 43.6% | 55.6% |
| Samstemt palett | 12.8% | 5.6% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Georges Rouget seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Louis Forgiving Pierr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the church Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean-Nicolas Houchard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacques-Louis David | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Achille Alexandre Alphonse,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The King of Rome in the Tui… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| JEAN PIERRE THENOT (1803 18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DEBARQUEMENT DE SAINT LOUIS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ALEXANDRE FRANCOIS MARIE, V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FRANCOIS CHRISTOPHE KELLERM… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Georges Rouget?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Portuguese | 100 | 50.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Georges Rouget ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 100 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 100 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
Georges Rouget: raske svar
Hva er det mest viste verket av Georges Rouget?
- Det er SAINT LOUIS RENDANT LA JUSTICE SOUS LE CHENE DE VINCENNES.1260: 400 besøk, 22% av visningene til Georges Rouget. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Georges Rouget?
- 2500 de siste tolv månedene, hvorav 700 på kunstnersiden og 1800 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Georges Rouget som folk foretrekker?
- Ja, Elegant (Stemning): 100% av besøkene for 33% av katalogen.