Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Gaspar Vaz De Caminha på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.
Kortversjonen for Gaspar Vaz De Caminha
Folk åpner Christ at the home of Martha and Mary oftere enn noe annet verk av Gaspar Vaz De Caminha: 200 visninger i løpet av tolv måneder, eller 33% av alt som er vist. Triptych of Cassurrães, São Pedro (left panel) og Triptych of Cassurrães,São Tiago (middle panel) fullfører podiet. Gaspar Vaz De Caminha fikk totalt 900 besøk, med 300 på kunstnersiden og 600 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 600 besøk. Én smak skiller seg ut: Harmonisk (Stemning) står for 50% av de besøkte, mens den kun utgjør 20% av katalogen.
Topp 4: verkene som Gaspar Vaz De Caminha sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 4 verkene fra Gaspar Vaz De Caminha som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
Hvor populær er Gaspar Vaz De Caminha-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
Måned
Kunstnerside
Verksider
Oct 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
May 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
100
500
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
0
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Gaspar Vaz De Caminha totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Gaspar Vaz De Caminha?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
Stemning
Stemning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Harmonisk
20.0%
50.0%
Klassisk
40.0%
25.0%
Elegant
20.0%
25.0%
Dramatisk intensitet
20.0%
0.0%
Emosjonell tone
Emosjonell tone
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Sjelelig oppløftende
60.0%
50.0%
Ettertenksomt
20.0%
50.0%
Alvorstung
20.0%
0.0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Mørkest
85.7%
100.0%
Myk skygge
14.3%
0.0%
Mild lysstyrke
0.0%
0.0%
Lyssterk balanse
0.0%
0.0%
Lyssterk
0.0%
0.0%
Fargemetning
Fargemetning
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Dempet
42.9%
16.7%
Subtile farger
57.1%
83.3%
Balansert mykhet
0.0%
0.0%
Tydelig fargepreg
0.0%
0.0%
Livlig farge
0.0%
0.0%
Fargeintensitet
Fargeintensitet
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Monokromatisk
85.7%
100.0%
Balansert
14.3%
0.0%
Klar og intens
0.0%
0.0%
Kontrast
Kontrast
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Rolig
0.0%
0.0%
Mild
42.9%
16.7%
Balansert
28.6%
50.0%
Sterk kontrast
28.6%
33.3%
Uttalelse
0.0%
0.0%
Fargeharmoni
Fargeharmoni
Kunstverk av kunstneren
Besøkninger
Uharmonisk fargepalett
0.0%
0.0%
Mykt sammensatt palett
14.3%
0.0%
Balansert harmoni
42.9%
66.7%
Sterk fargeharmoni
42.9%
33.3%
Samstemt palett
0.0%
0.0%
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Gaspar Vaz De Caminha seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
Kunstverk
Oct 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
May 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Christ at the home of Marth…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
St. Paul
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
St. Peter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych of Cassurrães,São…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St. Peter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych of Cassurrães, São…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Triptych of Cassurrães, São…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke språk leses Gaspar Vaz De Caminha?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
Språk
Besøkninger
Del
English
400
80.0%
Spanish
100
20.0%
Hvordan ser de daglige besøkene til Gaspar Vaz De Caminha ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
Dag
Besøkninger
Tue 22 Sep
0
Wed 23 Sep
0
Thu 24 Sep
0
Fri 25 Sep
0
Sat 26 Sep
0
Sun 27 Sep
0
Mon 28 Sep
0
Tue 29 Sep
0
Wed 30 Sep
0
Thu 1 Oct
0
Fri 2 Oct
0
Sat 3 Oct
0
Sun 4 Oct
0
Mon 5 Oct
0
Tue 6 Oct
100
Wed 7 Oct
0
Thu 8 Oct
0
Fri 9 Oct
200
Sat 10 Oct
0
Sun 11 Oct
0
Mon 12 Oct
100
Tue 13 Oct (prognose)
100
Wed 14 Oct (prognose)
0
Thu 15 Oct (prognose)
0
Fri 16 Oct (prognose)
300
Sat 17 Oct (prognose)
0
Sun 18 Oct (prognose)
0
Mon 19 Oct (prognose)
100
Tue 20 Oct (prognose)
200
Wed 21 Oct (prognose)
0
Thu 22 Oct (prognose)
0
Fri 23 Oct (prognose)
400
Sat 24 Oct (prognose)
0
Sun 25 Oct (prognose)
0
Mon 26 Oct (prognose)
200
Tue 27 Oct (prognose)
200
Wed 28 Oct (prognose)
0
Thu 29 Oct (prognose)
0
Fri 30 Oct (prognose)
400
Sat 31 Oct (prognose)
0
Sun 1 Nov (prognose)
0
Mon 2 Nov (prognose)
200
Gaspar Vaz De Caminha: raske svar
Hva er det mest viste verket av Gaspar Vaz De Caminha?
Det er Christ at the home of Martha and Mary: 200 besøk, 33% av visningene til Gaspar Vaz De Caminha. Listen ovenfor går ned til nummer 4.
Hvor mange besøk får Gaspar Vaz De Caminha?
900 de siste tolv månedene, hvorav 300 på kunstnersiden og 600 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Gaspar Vaz De Caminha som folk foretrekker?
Ja, Harmonisk (Stemning): 50% av besøkene for 20% av katalogen.