Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Gabriel von Max på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Gabriel von Max
Folk åpner St. Theresa Morl oftere enn noe annet verk av Gabriel von Max: 700 visninger i løpet av tolv måneder, eller 33% av alt som er vist. Monkeys as Judges of Art og Get finished Flowering fullfører podiet. Gabriel von Max fikk totalt 2900 besøk, med 800 på kunstnersiden og 2100 på tvers av verkene. Trenden er svakt nedadgående: 100% færre besøk i Sep 2026 enn i Aug 2026. Jul 2026 var toppen, med 2400 besøk. Én smak skiller seg ut: Lyssterk balanse (Lysstyrke) står for 38% av de besøkte, mens den kun utgjør 9% av katalogen.
Topp 10: verkene som Gabriel von Max sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Gabriel von Max som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
St. Theresa Morl
700 visninger · 33.3%
-
2
Monkeys as Judges of Art, 1889
200 visninger · 9.5%
-
3
Get finished Flowering
200 visninger · 9.5%
-
4
Katharina Emmerich, 1885
100 visninger · 4.8%
-
5
The Murderess of a Child (also known as Die Kindsmörderin), 1877
100 visninger · 4.8%
-
6
The Last Token: A Christian Martyr
100 visninger · 4.8%
-
7
Before the Arena
100 visninger · 4.8%
-
8
Last Performance
100 visninger · 4.8%
-
9
Monkey with Pitcher
100 visninger · 4.8%
-
10
Monkeys doll
100 visninger · 4.8%
Hvor populær er Gabriel von Max-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Gabriel von Max totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Gabriel von Max?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 47.8% | 38.1% |
| Myk skygge | 26.1% | 14.3% |
| Mild lysstyrke | 17.4% | 9.5% |
| Lyssterk balanse | 8.7% | 38.1% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 60.9% | 47.6% |
| Subtile farger | 21.7% | 47.6% |
| Balansert mykhet | 8.7% | 4.8% |
| Tydelig fargepreg | 8.7% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 82.6% | 61.9% |
| Nøytrale toner | 8.7% | 38.1% |
| Mørke toner | 8.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 65.2% | 47.6% |
| Balansert | 26.1% | 52.4% |
| Klar og intens | 8.7% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.3% | 4.8% |
| Mild | 8.7% | 4.8% |
| Balansert | 13.0% | 4.8% |
| Sterk kontrast | 17.4% | 23.8% |
| Uttalelse | 56.5% | 61.9% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 0.0% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 17.4% | 4.8% |
| Sterk fargeharmoni | 60.9% | 71.4% |
| Samstemt palett | 21.7% | 23.8% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Gabriel von Max seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life (A girl sitting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkeys as Judges of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey in front of a Skelet… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Get finished Flowering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Katharina Emmerich | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The anatomist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Token: A Christian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Last Performance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys and painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monkeys doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Gabriel von Max?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Spanish | 100 | 50.0% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Gabriel von Max ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 100 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 100 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 100 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 100 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
Gabriel von Max: raske svar
Hva er det mest viste verket av Gabriel von Max?
- Det er St. Theresa Morl: 700 besøk, 33% av visningene til Gabriel von Max. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Gabriel von Max?
- 2900 de siste tolv månedene, hvorav 800 på kunstnersiden og 2100 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Gabriel von Max som folk foretrekker?
- Ja, Lyssterk balanse (Lysstyrke): 38% av besøkene for 9% av katalogen.