Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Fredericus van Rossum du Chattel på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Fredericus van Rossum du Chattel
Folk åpner A Moonlit Windmill oftere enn noe annet verk av Fredericus van Rossum du Chattel: 100 visninger i løpet av tolv måneder, eller 50% av alt som er vist. On The Canal At Sunset fullfører podiet. Fredericus van Rossum du Chattel fikk totalt 400 besøk, med 200 på kunstnersiden og 200 på tvers av verkene. Sep 2026 var toppen, med 300 besøk. Én smak skiller seg ut: Subtile farger (Fargemetning) står for 100% av de besøkte, mens den kun utgjør 33% av katalogen.
Topp 2: verkene som Fredericus van Rossum du Chattel sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 2 verkene fra Fredericus van Rossum du Chattel som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
Hvor populær er Fredericus van Rossum du Chattel-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 0 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Fredericus van Rossum du Chattel totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Fredericus van Rossum du Chattel?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 11.1% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 44.4% | 100.0% |
| Lyssterk balanse | 44.4% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 55.6% | 0.0% |
| Subtile farger | 33.3% | 100.0% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 11.1% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 44.4% | 0.0% |
| Balansert | 44.4% | 100.0% |
| Klar og intens | 11.1% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 11.1% | 0.0% |
| Balansert | 0.0% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 44.4% | 50.0% |
| Uttalelse | 44.4% | 50.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 11.1% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 11.1% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 0.0% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 33.3% | 100.0% |
| Samstemt palett | 44.4% | 0.0% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Fredericus van Rossum du Chattel seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canal in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The Canal At Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Landscape near Vreeland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kanarielaan, Tjandi, Semara… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Moonlit Windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Aquarel. Landschap In De Mi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Snow-clad Landscape At Du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschap met sloot en koei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Fredericus van Rossum du Chattel?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 200 | 66.7% |
| Georgian | 100 | 33.3% |
Hvordan ser de daglige besøkene til Fredericus van Rossum du Chattel ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 300 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 400 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 500 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 600 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Fredericus van Rossum du Chattel: raske svar
Hva er det mest viste verket av Fredericus van Rossum du Chattel?
- Det er A Moonlit Windmill: 100 besøk, 50% av visningene til Fredericus van Rossum du Chattel. Listen ovenfor går ned til nummer 2.
Hvor mange besøk får Fredericus van Rossum du Chattel?
- 400 de siste tolv månedene, hvorav 200 på kunstnersiden og 200 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Fredericus van Rossum du Chattel som folk foretrekker?
- Ja, Subtile farger (Fargemetning): 100% av besøkene for 33% av katalogen.