Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Frederick William Hayes på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Frederick William Hayes: tallene i noen få linjer
Rock and Mountains er stjernen: 300 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 8% av alle visningene til Frederick William Hayes. Deretter kommer Llanbedrog og Twilight, Criccieth. Samlet utgjør kunstnersiden (600 visninger) og verkene (3700 visninger) 4300 visninger. Beste måned: Jul 2026 (4000 besøk). Per enhet: enheter (100%). Besøkene favoriserer Naturlig inspirert (Stemning), med 33% av besøkene mot 10% av katalogen.
Frederick William Hayes: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Frederick William Hayes.
-
1
Rock and Mountains, 1883
300 visninger · 8.1%
-
2
Llanbedrog, 1910
200 visninger · 5.4%
-
3
Twilight, Criccieth, 1880
200 visninger · 5.4%
-
4
Moel Wyn, 1882
200 visninger · 5.4%
-
5
Skyscape, 1883
200 visninger · 5.4%
-
6
River Scene, 1883
200 visninger · 5.4%
-
7
Llandwrog, 1880
100 visninger · 2.7%
-
8
A Waterfall, 1883
100 visninger · 2.7%
-
9
Ty Mawr, 1883
100 visninger · 2.7%
-
10
The Colwyn, 1883
100 visninger · 2.7%
Når besøker folk Frederick William Hayes-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 3500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Når blir verkene til Frederick William Hayes vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Frederick William Hayes, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 80.0% | 66.7% |
| Naturlig inspirert | 10.0% | 33.3% |
| Nostalgi preget | 10.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 2.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 12.0% | 5.4% |
| Mild lysstyrke | 38.0% | 40.5% |
| Lyssterk balanse | 48.0% | 54.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 56.0% | 54.0% |
| Subtile farger | 28.0% | 29.7% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 16.2% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 32.0% | 16.2% |
| Balansert | 60.0% | 81.1% |
| Klar og intens | 8.0% | 2.7% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.0% | 8.1% |
| Mild | 32.0% | 37.8% |
| Balansert | 20.0% | 16.2% |
| Sterk kontrast | 22.0% | 16.2% |
| Uttalelse | 20.0% | 21.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 26.0% | 27.0% |
| Mykt sammensatt palett | 12.0% | 29.7% |
| Balansert harmoni | 18.0% | 8.1% |
| Sterk fargeharmoni | 42.0% | 35.1% |
| Samstemt palett | 2.0% | 0.0% |
Hva er de mest populære verkene til Frederick William Hayes, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Colwyn, Beddgelert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pool in Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wet Day on Moel Hebog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulders near Aberglaslyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Glaslyn River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beech, Talysarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Frederick William Hayes-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 4300 | 100.0% |
Hvilke språk snakker publikummet til Frederick William Hayes?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Frederick William Hayes, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 200 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 300 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 400 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Frederick William Hayes
Hvilke verk av Frederick William Hayes blir det åpnet flest av?
- Rock and Mountains først, med 300 visninger eller 8% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Frederick William Hayes på ArtsDot.com?
- 4300 besøk de siste tolv månedene: 600 til kunstnersiden og 3700 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Frederick William Hayes?
- Publikum kommer fra enheter (100%); enheter står for 100% av besøkene.
Hvilke verk av Frederick William Hayes treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Naturlig inspirert (Stemning) står for 33% av besøkene, selv om de utgjør 10% av katalogen.