Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Frans Floris på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Frans Floris: tallene i noen få linjer
Feast of Fools er stjernen: 600 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 29% av alle visningene til Frans Floris. Deretter kommer Pomona og Banquet of the Gods. Samlet utgjør kunstnersiden (1300 visninger) og verkene (2000 visninger) 3300 visninger. Interessen øker, med 600% flere besøk mellom Aug 2026 og Sep 2026. Beste måned: Jul 2026 (2400 besøk). Per enhet: enheter (82%), telefoner (15%) og nettbrett (3%). Besøkene favoriserer Dramatisk (Emosjonell tone), med 80% av besøkene mot 38% av katalogen.
Frans Floris: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Frans Floris.
-
1
Feast of Fools
600 visninger · 28.6%
-
2
Pomona, 1565
200 visninger · 9.5%
-
3
Banquet of the Gods, 1550
200 visninger · 9.5%
-
4
The last judgement
200 visninger · 9.5%
-
5
Faith, Hope and Charity
200 visninger · 9.5%
-
6
Venus at Vulcan's Forge, 1560
100 visninger · 4.8%
-
7
Allegory of Music, 1570
100 visninger · 4.8%
-
8
The Judgment of Paris, 1550
100 visninger · 4.8%
-
9
The Fall of the Rebellious Angels, 1554
100 visninger · 4.8%
-
10
Couple embracing
100 visninger · 4.8%
Når besøker folk Frans Floris-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 800 | 1600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 200 |
Når blir verkene til Frans Floris vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Frans Floris, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk | 37.5% | 80.0% |
| Alvorstung | 37.5% | 0.0% |
| Mysteriefylt | 12.5% | 20.0% |
| Rolig | 12.5% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 50.0% | 47.6% |
| Myk skygge | 34.0% | 23.8% |
| Mild lysstyrke | 12.0% | 28.6% |
| Lyssterk balanse | 4.0% | 0.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 42.0% | 9.5% |
| Subtile farger | 30.0% | 47.6% |
| Balansert mykhet | 24.0% | 42.9% |
| Tydelig fargepreg | 4.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 85.0% | 95.0% |
| Mørke toner | 10.0% | 5.0% |
| Nøytrale toner | 5.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 58.0% | 42.9% |
| Balansert | 40.0% | 57.1% |
| Klar og intens | 2.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 10.0% | 0.0% |
| Mild | 22.0% | 4.8% |
| Balansert | 12.0% | 33.3% |
| Sterk kontrast | 32.0% | 28.6% |
| Uttalelse | 24.0% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 2.0% | 4.8% |
| Mykt sammensatt palett | 8.0% | 4.8% |
| Balansert harmoni | 8.0% | 4.8% |
| Sterk fargeharmoni | 40.0% | 71.4% |
| Samstemt palett | 42.0% | 14.3% |
Hva er de mest populære verkene til Frans Floris, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Judgment of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Venus at Vulcan's Forge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Guild functio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman aged 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man aged 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study Head of a Bearded Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker Frans Floris-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 2700 | 81.8% |
| telefoner | 500 | 15.2% |
| nettbrett | 100 | 3.0% |
Hvilke språk snakker publikummet til Frans Floris?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| French | 600 | 66.7% |
| Italian | 300 | 33.3% |
Hvor mange daglige besøk har Frans Floris, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 300 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 200 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 100 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Frans Floris
Hvilke verk av Frans Floris blir det åpnet flest av?
- Feast of Fools først, med 600 visninger eller 29% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Frans Floris på ArtsDot.com?
- 3300 besøk de siste tolv månedene: 1300 til kunstnersiden og 2000 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Frans Floris?
- Publikum kommer fra enheter (82%), telefoner (15%) og nettbrett (3%); enheter står for 82% av besøkene.
Hvilke verk av Frans Floris treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Dramatisk (Emosjonell tone) står for 80% av besøkene, selv om de utgjør 38% av katalogen.