Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Frank Coburn på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Kortversjonen for Frank Coburn
Folk åpner Early Morning, Bear Mountain, Valley of the Sespe oftere enn noe annet verk av Frank Coburn: 300 visninger i løpet av tolv måneder, eller 21% av alt som er vist. Mountain Landscape og Entrance to a Great City fullfører podiet. Frank Coburn fikk totalt 1300 besøk, med 100 på kunstnersiden og 1200 på tvers av verkene. Jul 2026 var toppen, med 1200 besøk. Én smak skiller seg ut: Samstemt palett (Fargeharmoni) står for 29% av de besøkte, mens den kun utgjør 14% av katalogen.
Topp 10: verkene som Frank Coburn sine følgere åpner mest
En rangering basert på faktiske besøk, ikke katalogscore: de 10 verkene fra Frank Coburn som ble åpnet oftest på ArtsDot.com i løpet av tolv måneder.
-
1
Early Morning, Bear Mountain, Valley of the Sespe, 1910
300 visninger · 21.4%
-
2
Mountain Landscape, 1930
200 visninger · 14.3%
-
3
Entrance to a Great City, 1924
200 visninger · 14.3%
-
4
Los Angeles Park Scene, Sprinkler Action on Lawn, 1925
100 visninger · 7.1%
-
5
Moonrise Nocturn, 1910
100 visninger · 7.1%
-
6
Madam Modjeska at Arden, 1916
100 visninger · 7.1%
-
7
Landscape, 1915
100 visninger · 7.1%
-
8
Indians in Ceremonial Robes, 1930
100 visninger · 7.1%
-
9
Dry River Bottom, Sespe, 1910
100 visninger · 7.1%
-
10
Friends, 1913
100 visninger · 7.1%
Hvor populær er Frank Coburn-siden, måned for måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hvor mye oppmerksomhet får verkene til Frank Coburn totalt sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilke stiler på verkene tiltrekker besøkende til Frank Coburn?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Vis tallene bak dette diagrammet
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 3.5% | 7.1% |
| Myk skygge | 10.3% | 7.1% |
| Mild lysstyrke | 44.8% | 35.7% |
| Lyssterk balanse | 24.1% | 21.4% |
| Lyssterk | 17.2% | 28.6% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 0.0% | 0.0% |
| Subtile farger | 10.3% | 21.4% |
| Balansert mykhet | 31.0% | 35.7% |
| Tydelig fargepreg | 58.6% | 42.9% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 27.6% | 28.6% |
| Jordnær | 31.0% | 21.4% |
| Nøytrale toner | 24.1% | 35.7% |
| Pastellfarger | 17.2% | 14.3% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 27.6% | 35.7% |
| Klar og intens | 72.4% | 64.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 3.5% | 7.1% |
| Mild | 10.3% | 7.1% |
| Balansert | 13.8% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 13.8% | 14.3% |
| Uttalelse | 58.6% | 71.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 10.3% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 13.8% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 62.1% | 71.4% |
| Samstemt palett | 13.8% | 28.6% |
Hvordan sammenligner de mest populære verkene til Frank Coburn seg gjennom året?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moonrise Nocturn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Maples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Entertainer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Master's Action (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Laguna Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Inlet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise at Sunset, Sespe C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Master's Shelter (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Los Angeles Park Scene, Spr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
På hvilke språk leses Frank Coburn?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvordan ser de daglige besøkene til Frank Coburn ut, og hva er prognosen?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Vis tallene bak dette diagrammet
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
Frank Coburn: raske svar
Hva er det mest viste verket av Frank Coburn?
- Det er Early Morning, Bear Mountain, Valley of the Sespe: 300 besøk, 21% av visningene til Frank Coburn. Listen ovenfor går ned til nummer 10.
Hvor mange besøk får Frank Coburn?
- 1300 de siste tolv månedene, hvorav 100 på kunstnersiden og 1200 på de enkelte verkene.
Er det en type verk av Frank Coburn som folk foretrekker?
- Ja, Samstemt palett (Fargeharmoni): 29% av besøkene for 14% av katalogen.