François Eisen Publikum og popularitet på ArtsDot.com

1695 – 1778

Hva inneholder denne siden?

Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til François Eisen på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikken ble nullstilt 1. juli 2026 — ingen data er tilgjengelig før denne datoen.

François Eisen: tallene i noen få linjer

Tête de vieillard er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 50% av alle visningene til François Eisen. Deretter kommer Amours et dieu Pan og Un astrologue. Samlet utgjør kunstnersiden (400 visninger) og verkene (300 visninger) 700 visninger. Beste måned: Jul 2026 (700 besøk). Besøkene favoriserer Mild (Kontrast), med 50% av besøkene mot 10% av katalogen.

François Eisen: 3 verk som folk ser først på

Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av François Eisen.

  1. Tête de vieillard 1 Tête de vieillard 200 visninger · 50.0%
  2. Amours et dieu Pan 2 Amours et dieu Pan 100 visninger · 25.0%
  3. Un astrologue 3 Un astrologue 100 visninger · 25.0%

Når besøker folk François Eisen-siden?

Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.

Datatabell
MånedKunstnersideVerksider
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
May 202600
Jun 202600
Jul 2026400300
Aug 202600
Sep 202600
Oct 202600

Når blir verkene til François Eisen vist?

Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.

De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.

Hva er de mest populære verkene til François Eisen, måned for måned?

Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.

Datatabell
KunstverkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026May 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Homage to the Good Thief000000000000
François III de Lorraine on…000000000000
The Astrologer000000000000
The King Drinking000000000000
Tête de vieillard00000000100000
Un astrologue00000000100000
L'ESCARPOLETTE000000000000
Amours et dieu Pan00000000100000
Jeux d'Amours000000000000
Street Musicians000000000000

Hvilke språk snakker publikummet til François Eisen?

Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøk har François Eisen, og de neste tre ukene?

Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.

Datatabell
DagBesøkninger
Sun 18 Oct0
Mon 19 Oct0
Tue 20 Oct0
Wed 21 Oct0
Thu 22 Oct0
Fri 23 Oct0
Sat 24 Oct0
Sun 25 Oct0
Mon 26 Oct0
Tue 27 Oct0
Wed 28 Oct0
Thu 29 Oct0
Fri 30 Oct0
Sat 31 Oct0
Sun 1 Nov0
Mon 2 Nov0
Tue 3 Nov0
Wed 4 Nov0
Thu 5 Nov0
Fri 6 Nov0
Sat 7 Nov0
Sun 8 Nov (prognose)0
Mon 9 Nov (prognose)0
Tue 10 Nov (prognose)0
Wed 11 Nov (prognose)0
Thu 12 Nov (prognose)0
Fri 13 Nov (prognose)0
Sat 14 Nov (prognose)0
Sun 15 Nov (prognose)0
Mon 16 Nov (prognose)0
Tue 17 Nov (prognose)0
Wed 18 Nov (prognose)0
Thu 19 Nov (prognose)0
Fri 20 Nov (prognose)0
Sat 21 Nov (prognose)0
Sun 22 Nov (prognose)0
Mon 23 Nov (prognose)0
Tue 24 Nov (prognose)0
Wed 25 Nov (prognose)0
Thu 26 Nov (prognose)0
Fri 27 Nov (prognose)0
Sat 28 Nov (prognose)0

Hva folk spør om angående François Eisen

Hvilke verk av François Eisen blir det åpnet flest av?

Tête de vieillard først, med 200 visninger eller 50% av visningene. 3 verk er rangert over.

Hvor stort er publikummet til François Eisen på ArtsDot.com?

700 besøk de siste tolv månedene: 400 til kunstnersiden og 300 til verkene.

Hvilke verk av François Eisen treffer smaken til de besøkende best?

Verker tagget med Mild (Kontrast) står for 50% av besøkene, selv om de utgjør 10% av katalogen.