Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Francis E Chardon på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Francis E Chardon: tallene i noen få linjer
Denham Lock er stjernen: 200 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 17% av alle visningene til Francis E Chardon. Deretter kommer An Old Lady Reading og Street in Capri. Samlet utgjør kunstnersiden (200 visninger) og verkene (1100 visninger) 1300 visninger. Beste måned: Jul 2026 (1200 besøk). Besøkene favoriserer Mild lysstyrke (Lysstyrke), med 50% av besøkene mot 33% av katalogen.
Francis E Chardon: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Francis E Chardon.
-
1
Denham Lock
200 visninger · 16.7%
-
2
An Old Lady Reading
100 visninger · 8.3%
-
3
Street in Capri, 1893
100 visninger · 8.3%
-
4
Nottingham Castle
100 visninger · 8.3%
-
5
Lakeside Scene (thought to be Chilion, Lake Geneva)
100 visninger · 8.3%
-
6
Moonlight
100 visninger · 8.3%
-
7
Madonna and Child
100 visninger · 8.3%
-
8
Gate Entrance to a Lake
100 visninger · 8.3%
-
9
Madonna and Child
100 visninger · 8.3%
-
10
Naples
100 visninger · 8.3%
Når besøker folk Francis E Chardon-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1100 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Når blir verkene til Francis E Chardon vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Francis E Chardon, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 23.8% | 25.0% |
| Myk skygge | 28.6% | 16.7% |
| Mild lysstyrke | 33.3% | 50.0% |
| Lyssterk balanse | 14.3% | 8.3% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 33.3% | 25.0% |
| Subtile farger | 38.1% | 41.7% |
| Balansert mykhet | 28.6% | 33.3% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 62.5% | 63.6% |
| Nøytrale toner | 31.2% | 27.3% |
| Monokrom | 6.2% | 9.1% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 42.9% | 33.3% |
| Balansert | 52.4% | 58.3% |
| Klar og intens | 4.8% | 8.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 19.1% | 16.7% |
| Mild | 23.8% | 16.7% |
| Balansert | 4.8% | 8.3% |
| Sterk kontrast | 19.1% | 25.0% |
| Uttalelse | 33.3% | 33.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 9.5% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 4.8% | 0.0% |
| Balansert harmoni | 14.3% | 8.3% |
| Sterk fargeharmoni | 52.4% | 66.7% |
| Samstemt palett | 19.1% | 25.0% |
Hva er de mest populære verkene til Francis E Chardon, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Street in Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains, Conwy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lakeside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Naples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| On the Road to Capri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gate Entrance to a Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountains, Conwy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Francis E Chardon?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Datatabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 100.0% |
Hvor mange daglige besøk har Francis E Chardon, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov | 0 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov | 0 |
| Fri 6 Nov | 0 |
| Sat 7 Nov | 100 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 100 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 200 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 27 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 28 Nov (prognose) | 200 |
Hva folk spør om angående Francis E Chardon
Hvilke verk av Francis E Chardon blir det åpnet flest av?
- Denham Lock først, med 200 visninger eller 17% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Francis E Chardon på ArtsDot.com?
- 1300 besøk de siste tolv månedene: 200 til kunstnersiden og 1100 til verkene.
Hvilke verk av Francis E Chardon treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Mild lysstyrke (Lysstyrke) står for 50% av besøkene, selv om de utgjør 33% av katalogen.