Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Francesco Botticini på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Francesco Botticini i et nøtteskall
I løpet av de siste tolv månedene var The Three Archangels with Tobias det mest viste verket av Francesco Botticini på ArtsDot.com: 500 visninger, noe som utgjør 29% av alle visninger av kunstnerens verker. Etterfølges av The Assumption of the Virgin og LA VIERGE ET L'ENFANT EN GLOIRE ENTOURES D'ANGES, DE SAINTE MARIE MADELEINE ET DE SAINT BERNARD. Totalt ble det 1600 besøk til Francesco Botticini: 300 til kunstnerens side og 1300 til sidene for enkelte verk. Interessen øker: antall besøk steg med 200% fra Aug 2026 til Sep 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1100 besøk. Besøkende har en preferanse for Uttalelse (Kontrast): 76% av besøkene gikk til slike verk, som utgjør 41% av kunstnerens katalog.
De 8 mest viste verkene til Francesco Botticini
Dette er de 8 verkene av Francesco Botticini som har blitt åpnet mest på ArtsDot.com de siste tolv månedene, sortert etter flest visninger først.
-
1
The Three Archangels with Tobias, 1470
500 visninger · 29.4%
-
2
The Assumption of the Virgin
300 visninger · 17.6%
-
3
LA VIERGE ET L'ENFANT EN GLOIRE ENTOURES D'ANGES, DE SAINTE MARIE MADELEINE ET DE SAINT BERNARD
200 visninger · 11.8%
-
4
Saint Jerome in Penitence with Saints and Donors
200 visninger · 11.8%
-
5
Saint Sebastian
200 visninger · 11.8%
-
6
Saint Jerome in Penitence with Saints and Donors, 1490
100 visninger · 5.9%
-
7
Virgin Adoring the Child
100 visninger · 5.9%
-
8
Madonna and Child in a Landscape with the Infant St. John the Baptist, 1487
100 visninger · 5.9%
Hvor mange besøker Francesco Botticini-siden hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hvor ofte blir verkene til Francesco Botticini vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger de besøkende hos Francesco Botticini?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 60.0% | 71.4% |
| Harmonisk | 20.0% | 28.6% |
| Klassisk | 20.0% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 25.0% | 17.6% |
| Myk skygge | 38.6% | 41.2% |
| Mild lysstyrke | 31.8% | 29.4% |
| Lyssterk balanse | 4.5% | 11.8% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 40.9% | 47.1% |
| Subtile farger | 34.1% | 23.5% |
| Balansert mykhet | 22.7% | 29.4% |
| Tydelig fargepreg | 2.3% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 82.9% | 85.7% |
| Nøytrale toner | 11.4% | 14.3% |
| Mørke toner | 5.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 52.3% | 64.7% |
| Balansert | 43.2% | 23.5% |
| Klar og intens | 4.5% | 11.8% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 6.8% | 0.0% |
| Mild | 25.0% | 23.5% |
| Balansert | 9.1% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 18.2% | 0.0% |
| Uttalelse | 40.9% | 76.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 9.1% | 17.6% |
| Mykt sammensatt palett | 18.2% | 29.4% |
| Balansert harmoni | 22.7% | 5.9% |
| Sterk fargeharmoni | 38.6% | 35.3% |
| Samstemt palett | 11.4% | 11.8% |
Hvilke verk av Francesco Botticini blir sett mest, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Three Archangels with T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| La Vierge adorant l'enfant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA VIERGE ET L'ENFANT EN GL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna and Child Enthroned… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child Enthroned | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Saint Jerome in Penitence w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Virgin and Child with the I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Nicolas and Sts. Cather… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with a Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk bruker de besøkende hos Francesco Botticini?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøk får Francesco Botticini hver dag, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Sun 27 Sep | 100 |
| Mon 28 Sep | 100 |
| Tue 29 Sep | 100 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 200 |
| Fri 2 Oct | 200 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 100 |
| Fri 9 Oct | 200 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 100 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 0 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 400 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 100 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 200 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 100 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 100 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Francesco Botticini på ArtsDot.com
Hvilke verk av Francesco Botticini er mest populære?
- The Three Archangels with Tobias er det mest populære verket med 500 visninger (29% av alle visninger av Francesco Botticini). Rangeringen ovenfor viser de 8 mest viste verkene.
Hvor mange ser på Francesco Botticini på ArtsDot.com?
- I løpet av de siste tolv månedene har Francesco Botticini fått 1600 besøk: 300 på kunstnerprofilen og 1300 på sidene til enkelte verk.
Hvilken type verk foretrekker de besøkende hos Francesco Botticini?
- De foretrekker Uttalelse (Kontrast): 76% av besøkene, mot 41% av kunstnerens katalog.