Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Ernest Herbert Whydale på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Ernest Herbert Whydale: tallene i noen få linjer
Spitfire over Bassingbourn er stjernen: 400 visninger de siste tolv månedene, noe som utgjør 29% av alle visningene til Ernest Herbert Whydale. Deretter kommer Arthur Whydale og The Homecoming Fund. Samlet utgjør kunstnersiden (100 visninger) og verkene (1300 visninger) 1400 visninger. Beste måned: Jul 2026 (1100 besøk). Besøkene favoriserer Dempet (Fargemetning), med 43% av besøkene mot 13% av katalogen.
Ernest Herbert Whydale: 10 verk som folk ser først på
Hvert verk nedenfor har blitt åpnet av faktiske besøkende på ArtsDot.com i løpet av de siste tolv månedene. Rangering 1 er det mest besøkte av Ernest Herbert Whydale.
-
1
Spitfire over Bassingbourn, 1942
400 visninger · 28.6%
-
2
Arthur Whydale
200 visninger · 14.3%
-
3
The Homecoming Fund, 1945
100 visninger · 7.1%
-
4
Nash and Rowley Saleyard, Royston
100 visninger · 7.1%
-
5
Royston Church
100 visninger · 7.1%
-
6
Going Home
100 visninger · 7.1%
-
7
Ploughing on Sandy Heath
100 visninger · 7.1%
-
8
Back Street, Royston
100 visninger · 7.1%
-
9
Lady in a Feathered Hat
100 visninger · 7.1%
-
10
'The Plough Inn', Royston
100 visninger · 7.1%
Når besøker folk Ernest Herbert Whydale-siden?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Datatabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Når blir verkene til Ernest Herbert Whydale vist?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger de besøkende hos Ernest Herbert Whydale, sammenlignet med hva kunstneren har laget?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Datatabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 17.4% | 21.4% |
| Mild lysstyrke | 43.5% | 28.6% |
| Lyssterk balanse | 39.1% | 50.0% |
| Lyssterk | 0.0% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 13.0% | 42.9% |
| Subtile farger | 21.7% | 21.4% |
| Balansert mykhet | 52.2% | 35.7% |
| Tydelig fargepreg | 13.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 61.1% | 69.2% |
| Jordnær | 33.3% | 30.8% |
| Mørke toner | 5.6% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 8.7% | 28.6% |
| Balansert | 52.2% | 57.1% |
| Klar og intens | 39.1% | 14.3% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 21.7% | 7.1% |
| Balansert | 8.7% | 28.6% |
| Sterk kontrast | 39.1% | 42.9% |
| Uttalelse | 30.4% | 21.4% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 13.0% | 28.6% |
| Mykt sammensatt palett | 13.0% | 21.4% |
| Balansert harmoni | 4.3% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 52.2% | 42.9% |
| Samstemt palett | 17.4% | 7.1% |
Hva er de mest populære verkene til Ernest Herbert Whydale, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Datatabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arthur Whydale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mrs Grundy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Horse Dealers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Homecoming Fund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Royston Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 'The Crown Inn', Royston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Stepper Point, Corn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Going Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sheen Mill, Melbourn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An October Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke språk snakker publikummet til Ernest Herbert Whydale?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Hvor mange daglige besøk har Ernest Herbert Whydale, og de neste tre ukene?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Datatabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 21 Sep | 100 |
| Tue 22 Sep | 0 |
| Wed 23 Sep | 0 |
| Thu 24 Sep | 0 |
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 100 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 0 |
| Thu 1 Oct | 0 |
| Fri 2 Oct | 0 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 0 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 0 |
| Fri 9 Oct | 0 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 13 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 14 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 15 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Ernest Herbert Whydale
Hvilke verk av Ernest Herbert Whydale blir det åpnet flest av?
- Spitfire over Bassingbourn først, med 400 visninger eller 29% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Ernest Herbert Whydale på ArtsDot.com?
- 1400 besøk de siste tolv månedene: 100 til kunstnersiden og 1300 til verkene.
Hvilke verk av Ernest Herbert Whydale treffer smaken til de besøkende best?
- Verker tagget med Dempet (Fargemetning) står for 43% av besøkene, selv om de utgjør 13% av katalogen.